Uberi äpp näitab nüüd Tallinnas kasutajatele nende kohta pandud hinnet

Uber. Foto: (CC) Mark Warner / Flickr

Uber. Foto: (CC) Mark Warner / Flickr

Uberiga sõitnud saavad sõidu lõppedes juhile anda tagasisidet hindega viie punkti skaalal. Vähem teada on, et ka juhid annavad klientidele hinde nende sõidu lõppedes. Nüüd saavad ka sõitjad Tallinnas väga lihtsalt oma hinnet näha. Hinne kuvatakse äpis kasutajanime kõrval menüüs.

“Uberi jaoks on väga oluline kogukond, nii partnerjuhid kui kliendid. Täna valivad tuhanded inimesed Tallinnas Uberi mitte ainult sellepärast, et see pakub kiiret, taskukohast ja mugavat viisi linnas ringi liikumiseks, vaid ka juhtide ja klientide vahelise sõbralikkuse ja viisakuse pärast. Usume, et klientidele nende hindeid kuvades muudame teenuse veelgi meeldivamaks kõigile osapooltele,” sõnas Uber Baltikumi tegevjuht Enn Metsar.

Metsari sõnul on kliendi kõrge hinnang enamat kui asi, millega uhkustada. “Kõrge hinne juhtidelt on märk sellest, et kliendi näol on tegemist meeldiva kaaslasega,” lisas Metsar.

Nii sõitjate kui ka juhtide hinnang Uberi äpis moodustub kõikide hinnete keskmisest tulemusest ja seda mõõdetakse 5 punkti skaalal. Hinded on anonüümsed ning ilmuvad viitega, nii et ei juht ega klient ei saa teada, kes, millal ja mis hinde talle andnud on.

4 nippi, kuidas saada kliendina juhilt kõrgeim hinne:

  1. Ole viisakas. Kõigil on raskemaid päevi, aga püüa juhtidega suheldes olla viisakas. Juhtide sõnul on klientide ebameeldiv käitumine ja suhtlemine üks peamiseid põhjuseid, miks klientidele antakse madalam hinne, kui 5 punkti.
  2. Oota kokkulepitud kohas. Juhi jaoks tähendab kliendi otsimine asjatut sekeldust. Kui tellid Uberi, veendu, et märgid õige asukoha.
  3. Ole õigel ajal kohal. Kui tellid Uberit, siis pea meeles, et keskmine sõidu ooteaeg Tallinnas on alla 5 minuti. Lisaks ütleb äpp sulle, kui kaua auto saabumiseni aega on. Kui näed, et ei jõua selleks ajaks, kontakteeru juhiga läbi äpi ja anna talle teada, et hilined.

Käitu nii, nagu oleksid oma autos. Kas sa sööksid või jooksid, kui oled enda isiklikus autos? Ära pauguta ustega, ära jäta prügi maha ning ära lõhu autot.

Asukoht

59.4369608, 24.7535746

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.