Jalgrattad igale vanusele - hüppamiseks, kulgemiseks, matkamiseks

Reklaampostitus

Ilusad ilmad tekitavad meis kõigis soovi minna õue ja end veidi liigutada. Parim viis seda teha on hüpata ratta selga ja sõita loodust avastama. Selleks on loomulikult vaja üht kindlat ja mugavat jalgratast.

Meie veebipoest 1A.ee leiate jalgrattaid igale vanusele. Pakume rattaid lastele, naistele ja meestele – nii soodsamas kui ka kallimas hinnaklassis. Missugust jalgratast soetada? Eelkõige tasub mõelda, kui suur rattasõidu sõber olete. Kas olete pigem „pühapäevaharrastaja“ või teete rattaga tõsisemat sporti? Kas naudite väljakutseid rasketel maastikel või eelistate sõita pigem mugavatel ning siledatel teedel?

Tõsisema rattaspordi harrastajale ning maastikel sõitjatele soovitame vastupidavat ning hinnalisemat ratast. Kui aga teate juba ette, et võistlejat ja väga entusiastlikku rattasportlast Teist ei saa, siis ei pea Te väga hinnalist jalgratast soetama. Ka soodsamad rattad on väga head ning teenivad Teid kenasti.

Jalgrattasõit on ahvatlev tegevus pea iga lapse jaoks. Kas Teie lapsel on juba oma isiklik ratas olemas? Veebipood 1A.ee pakub jalgrattaid nii päris pisikestele, kes vajavad turvalisuse huvides veel abirattaid,  kui ka juba suurematele lastele. Meie valikus on rattad, mis sobivad poistele ning rattad, mille välimus on disainitud sobivaks väikestele tüdrukutele.

Pakume rattaid, mille on valmistanud tootjad: Author, Ghost ja GTM. Rattamudelid on kaasaegsed, enamik neist on välja antud aastatel 2012 ja 2013. Kasutage sobiva jalgratta leidmiseks meie mugavaid otsingusüsteeme. Saate valida, kas soovite ratast lapsele, naisele või mehele. Rattad on liigitatud ka raami suuruse järgi (alates 12 tollist ja lõpetades 21 tollistega). Raami suurust mõõdetakse jalgratta keskjooksust kuni selle kohani raamil, kust algab sadulatoru. Laste rattad on liigitatud ka vanuse järgi.

Kui satute õige ratta valimisel segadusse, siis võtke kindlasti ühendust meie 1A.ee veebikaupluse klienditoega. Vastame Teile esimesel võimalusel, aitame leida Teie küsimustele vastused ning soovitame Teie vajadustele kõige paremini sobivat jalgratast.

Võib-olla on Teil tarvis jalgrattale ka lisavarustust? Ka siin tuleb Teile appi veebipood 1A.ee. Meil on lai valik jalgrattatarvikuid – kiivrid, kotid, kompuutrid, pakiraamid, porilauad, pumbad, tuled ja palju muud!

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.