Hakka reisikirjanikuks mobiilirakendustele - Everytrail otsib matkakirjanikke

Everytrail, kuhu matkajaid-reisijad said oma matkaradade GPS-träkke ja geotagitud pilte laadida, kutsub nüüd üles põhjalikumale pühendumisele - hakata matkajuhte kirjutama. Ja mitte niisama - kuna matkad lähevad Android Marketisse ja Apple App Store´i tasulistena, siis on reaalne võimalus ka raha teenida, jagades Everytraili kui rakenduste omanikuga tulusid.

Selle jaoks avati just EveryTrail Guide Marketplace. Programm sisaldab kolme punkti:
1. Iga reisi- või matkajuhi eest teenitakse EveryTraili punkte.
2. EveryTraili punktid saab vahetada kaupade vastu. Kaubad on tuntud tegijatelt - The North Face, Mountain Hardwear, Patagonia, Arc'teryx jt.
3. EveryTraili reisi- ja matkajuhid tehakse tasuliselt kättesaadavaks iPhone´ile ja Androidile. Iga ostu eest saab kirjutaja raha.

Iga sobivaks tunnistatud reisijuhi eest saab 200 punkti. 1000 punkti kogunedes saab valida juba endale sobiva kauba või $50 kinkekaardi Moosejaw.com-ist ostmiseks.

Mobiilirakenduste poest saadud kasum jagatakse kirjutajaga pooleks: näiteks 1,99 USD maksva reisijuhi tulud ühe ostu puhul jagunevad nii: Apple $0.59, kirjutaja $0.70, EveryTrail $0.70. Raha võetakse välja peale 74. allalaadimist, kirjutajale kantakse raha üle, kui on kogunenud vähemalt 50 USD.

Siin on lähem info inglise keeles ja kui vaja lisainfot või nõu, võib alati ka küsida Reisijututoa toimetuselt.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.