Meri ja aktsioon koos messidel: ”SportAct 2009” ja ”Merevärav 2009”

Kaks ühe hoobiga ehk messid ”SportAct 2009” ja ”Merevärav 2009” toimuvad eile-täna-homme Pirital näitustepaviljonides korraga, pakkudes nii spordi-, seikluse kui merehuvilistele midagi.

Oli kolm halli. Paremal suures hallis kaatrid ja jahid, seal oli üsna vaikne. Kui paar aastat tagasi olid poolemillised kaatrid otsas ja seisti sabas kahemilliste juures, siis nüüd oodistas vaid mõni üksik (venekeelne) huviline kõhklevalt ka 200 000 kroonist kaatrit. Hinnad on kukkunud kolossaalselt. Isegi autosid oli kaatrite vahele poolmuidu äraandmiseks toodud: Fordi dzhiip nt 340 000.

Aga sealt tagumises spordihallis oli juba melu, Tantsutüdrukud, poldi, vererõhu ja milleiganes mõõtjad, tagumine saaliosa oli aga mereliivaga kaetud ja seal käis rannavolle. Pekingi kulla toonud paat oli ka kohal.

Vasakus hallis aga oli aktsiionipakkujate kontsentratsioon suurem. Ja seal sai ka kajakiga sõita - jajaa. 360 kraadi demos täispuhutavas basseinis kärestikukajakke, mis lastele seal basseinis sulistamiseks parajad olid ja demoti ka kuulsat eskimopööret.

Vaata pilte eskimopöördest 360 kraadi kodulehel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.