Talvine merikotkakaamera alustas

Uue talvise kaamera ettevalmistused.Tänasest on veebis näha taas looduskaamera - otse-eetris võib näha seekord merikotkaste söögiplatsi, kus käivad ampsamas ka teised linnud-loomad.

Reisijututuba käis sügisel kaasas, kui kaamerale head kohta söögiplatsi ääres otsiti, nüüd on kõik üleval ja töötab. Kokku on kaks kaamerat, nende pilti näeb ühest videostriimist kõrvuti.

Looduskalendri kaamerad on ühed kvaliteetseima pildiga veebikaamerad maailmas (või vähemalt Euroopas) ja kui tavaliselt filmitakse poolasustatud-poolkodustatud kohtades, siis need kotka-, kure- ja metsseakaamerad on olnud siiski metsiku looduse keskel. Talvel tuleb esinejaid kaamera ette meelitada toidupoolisega, mida ka merikotkakaamera söögiplatsil tehakse.

Esmaspäevast läheb veel lahti ka suur Eesti tutvustamise kampaania põhjamaades, mille üks põhisloganeid on "palju metsikut loodust ja traadita internetti" - selle sloganiga läheb ju parimalt kokku veebikaamera metsikus looduses, mida saab vabalt jälgida üle Interneti ükskõik kus maailmas.

Kõigepealt siis linke kaameratele:

Kotka- ja kurekaameratega reklaamitakse veel Eestit 10. novembrist alates sellistes kohtades (kuigi neid reklaame pole seal veel ise kohanud):

Kui keegi näeb, saatke ekraanipilt...

Pildil kotkakaamera asukoha valimine sel sügisel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.