Matkale matkaautoga

Üks romantiline ja lõbus matkasell otsib matkakaaslasi,et teha matkaautoga koos matku Euroopas.

Kirjeldan oma matkaautot lähemalt: kõigi mugavustega täisintegreeritud matkaauto Tabbert  ((v.l.aasta 1989, soe,külm vesi,duss,veega dualett, stereo, köök, külmkapp, gaasiküte, taga nurgadiivan(nahkkattega) ja ees salongi poole pööratavad "kapteni" tugitoolid(nahkkattega), magamisasemeid on 2. Ees esiistmete kohalt allalastav 2-3 inimese voodi,taga nurgadiivan,mis moodustub laua allalaskmise teel laiaks 3-4 inimese voodiks. Väljas auto küljes on ka lahtikäiv ruloo.Taga jalgarattaraam))

Mugav on selle autoga reisida neljakesi,kuid võib ka kuni kuuekesi. Kütust võtab umbes 10 liitrit sajale kilomeetrile (maanteel) . Auto on 2,5 liitrine turbodiisel. Auto on ka selle poolest mugav ja ainulaadne, et taga nurgadiivanil istudes avaneb avaratest akendest panoraamvaade nii külgedele kui ka taha ! ( nüüdsetel uuematel mudelitel selline võimalus puudub).

Matkamarsruudid võime teha koos Euroopasse ja kokku leppida aja,mida mul on ohtrasti.Olen enda arust vahva matkasell ja armastan matkata ka ilma autota (jalgsi,kanuuga, rattaga jms.) .Matkamine on minu elustiil. Olen 39 .a.,sportlik,avatud suhtlemisega romantilise loomuga mees. Tel . 58 347500 Harry.

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.