Prahasse sööma - festivalile

Reisijututoa postkasti sajab aeg-ajalt ka mõne riigi turismiameti kutseid ja pressiteateid. Olemegi neid liiga harva uudistes kajastanud. teeme seda siis nüüd.

Tsehhi turismiamet nimelt kutsub suurele toidufestivalile Prahas. Toimumiskohaks on Slovanský ostrov (saar Vltava jõel keset Prahat). Toimumisaeg vahetult enne Jaani - 20.-22. juuni 2008. Kohal on 37 Tsehhi parimat kokka, maitsta saab kõike. Mäletate Eesti toidumesse, kus käidi näksimas? Kõhu saab ka Tsehhi suurel toidfestivalil täis ja muidugi rikkalikumalt ja paremini.

Maitsta ei saa mitte ainult tsehhi enda toitvaid roogasid. Esindatud on ka brasiilia, tai ja prantsuse köök, vahemeremaade köök ja palju muud eksootilist.

Ja muidugi õlu - tsehhi õlu. See on nagu Praha õllesummer - õlletootjad on ka kohal. Bohemia sommeljeed kah - näitavad sealtkandi parimaid veine ja maitsta annavad ka koos selgitustega.

Lastenurgas on maiustustevalik. ise saab ka seal kooki küpsetada.

Tsehhi on endiselt odav. Toidufestivali pilet maksab 14 eurot ja selle eest saab õgida üsna palju, küll mitte piiramatult. Kui piletil olnud limiit täis saab, siis tuleb oma raha eest jätkata, kuid see pole kallis. Näiteks võib Prahas endiselt leida kannu õlut 10-15 krooni eest, mis Tallinna jaoks on ammu unistus...

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.