Homse päeva moesoovitus

Homsed moelõiked on seotud bahillidega. Reisijututuba on kirjeldanud küll möödunud hooaegu, kuid ka sel, ühte nädalasse kokku võetud talvel kõlbab neid moenippe veel kasutada.

Bahillid on säärekaitsed ehk torpad, mis tegelikult, nagu räätsadki, on vanade eestlaste garderoobi alati kuulunud. Urbaniseerumistuhinas on see aksessuaar aga viimasel ajal ära unustatud. Rihm või tross käib talla alt läbi, ülevalt on tavaliselt kummiga kinni. Et alla ei vajuks. Ees on klamber saapa külge kinnitamiseks, et eest üles ei tõuseks. Kasutatakse sügavas lumes, mudas, võsas, mägedes. Maksavad alates 150 kr kuni 600 kr. Vanasti olid need näiteks lambanahast, nüüd sünteetilisest riidest.

Suusad pole ka liiast. Juba täna sai enamusel kõnniteedel suusatada, ega homme halvem pole. Linnaliikluses sobivad pigem lühikesed suusad, sest foori oodates võivad suusaninad liiga teele ulatuda ja autod sõidavad neist üle.

Uisud pole paraku in. Jääd lume all eriti pole ja veekogudele on tekkinud vaid paks püdel lumesupp, mis pealtnäha jätab jäätunud pinna mulje.

Kõik see, mis aga praegu maha sajab, loob eelduse peagi saabuvale veematkahooajale, sest kogu see lumi sulab ühekorraga ära. Jääme ootama.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.