Loodusfotokonkurss internetis ja Linnahallis

Aleksei Turovski vaatab karu transportimiseks tehtud karupuuri.Looduse Omnibuss ja Nordea Pank annavad teada, et fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2007 saak oli piltide arvu poolest seekord rekordiline - ligi 5000 tööd. Autoreid pea 600.
 
Zhürii koosseisus Rein Maran (esimees), Mati Hiis, Kaupo Kikkas, Tiit Leito, Tiit Lepp, Peep Puks, Tiit Pääsuke, Sirje Tooma ja Aleksei Turovski vaatasid pilte kolm päeva ja on oma valiku teinud. Nüüd saavad ka kõik loodusfotohuvilised kuni 14. aprillini (hääletus lõppeb kell 14:00) interneti kaudu oma lemmikuid valida.

 
Pilte saab vaadata internetileheküljelt www.looduseomnibuss.ee/lafoto
 
Pühapäeval 15.aprillil 2007 oodatakse kõiki loodusfotohuvilisi Tallinna Linnahalli. Võitjate väljakuulutamine ja Tantsivate Huntide jagamine algab seal kell 14. Sisse pääseb juba 2 tundi varem - eelnevalt saab vaadata loodusfoto ja fototehnika näitusi. Loodusfotopäeva avab Fred Jüssi.
 
Suurelt ekraanilt saab näha 500 valitud pilti koos ilusa muusikaga Sven Grünbergilt. Päeva juhivad ja laulavad Marko Matvere ja Astrid Böning.
 
Pileteid saab enne ürituse algust kohapeal. Hind täiskasvanutele 50 krooni, õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 30 krooni. Lapsed, kes veel koolis ei käi, samuti kõik fotovõistlusest osavõtjad tasuta.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.