[Reisijututoa list] Soe lehtede langemise aeg

Eelmisest korrast, kui Reisijututuba uudiseid saatis, on mitu head kuud möödas. Kuid soojust paistab olevat akna taga ikka sama palju. Ja sellepärast läheb Reisijututuba kähku ka ise reisile.

1. Sügismatk ja aardejaht Lahemaal.
Juba homme, 7. oktoobril teeb Reisijututuba ühepäevase tiiru kuldkollases-punases-rohelises Lahemaa looduses. Teele jäävad mõisad, geopeituse aarded, Laukasoo ja Hiina vabariigi pidustused Palmse mõisas. Kõik kaasalööjad vajutagu lihtsalt Reply ja haakigu end sappa. Minek on oma autodega, kummikud on lisavarustusena vägagi soovitavad. Grillime ka.

2. Osmussaarel Looduse Omnilaevadega.
Augustis, kui äike mere kohal liikus ja vahepealne päike päris kuumaks küttis, käis reisijututuba Looduse Omnibussiga ära Osmussaarel. Seekord mahtusime kolmanda bussi peale (kunagi varem jäime aga Alam-Pedja retkel bussist hoopis välja). Hulk laevu viis reisilised saarele ja kiire tiiru käigus sai kõige loodepoolsemasse maatippu peidetud ka üks aare. Pildid on kaVõrgu-aasa galeriis olemas.

3. Uus matkaajakiri tulekul.
Kuulujutud rääkisid, et tulekul on uus matkaajakiri. Seda kinnitas ka ajakirja üks toimetajatest. Väljaandjaks Go Grupp ja esimese numbri ilmumisajaks oktoober ehk nüüd kohe varsti. Ilmub kord kvartalis. Koduleht peaks varsti avanema.

4. Kuidas valida reisikohvrit?
Äripäeva turismi-eris ilmunud reisikohvri valiku lugu ehk aitab oma asjad õigesse kesta paigutada, kui valida see õige kott. Nõuandeid siinsete kogemuste ja välisajakirjanduse põhjal.

5. e-reisiplaneerija teab nurgataguseid kohti.
Kui planeerida reisi, eriti aga iseseisvat autoreisi, siis on vaja teada kohti, kust õigel hetkel ära pöörata, kuhu jäävad söögikohad, hotellid, vaatamisväärsused jne. Kogu selle info saab kätte arvuti tagant tõusmata. e-planeerijad juhatavad.
Kui aga pole plaanis oma autoga reisile minna, siis nüüd saab reisijututoast tellida omala paketi lend-hotell-auto, mis kokkuvõttes on soodsam, kui netiavarustest kõige selle eraldi tellimine. Vaata järgi reisijututoa paremast veerust ülalt või sellelt pikalt lingilt: http://vacations.ian.com/pubspec/scripts/eap.asp?goto=pkglaunch&eapid=18361-30024&packageType=1

6. Uus seiklusmäng - gepsimine.
Seikleja.com mõtles välja uue mängu - gepsimise, mis on natuke geopeituse moodi, aga tegelikult on siiski täiesti midagi uut. vaata lähemalt - http://www.seikleja.com/main.php?lang=et&pg=pages&id=528

Kena sügise jätkumine kestab ehk veel mõne aja ja kuna värvilisi lehti selle soojaga sajab ikkagi, siis pole midagi mõnusamat kui minna sooja ilmaga lehtsedesse sahistama. Sellistesse lehtedesse näiteks :)

Kena sügist,

Reisijututoa toimetus

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.