Avalikustasime 3Mi aarde

Teatame uuest aardest, mis tegelikult juba poolteist aastat peidetuna on seisnud. 19.01.03 peitsid aarde Liis ja Valdur.

Koordinaadid: N 59° 15' 37'' E 25° 39' 05''

Asub pikalilangenud puu all (peal kasvavad väikesed kuused).

Aardes on pilt peitmisest, ohtralt PostIT tooteid ja köögilappe. Asjad on plekk-kastis ja peidukoht maskeeritud.

16.05.2004 leidsid 3Mi aarde Reisijututoa aardeotsijad Kaido, Taimo, Liina, Indrek ja Kaido (2). Teadsime aarde olemasolust, aga kuna sellest polnud geopeituse veebi veel teada antud, otsustasime ta ise üles otsida ja seejärel avalikustada.

Uskumatu, aga ligi poolteist aastat lihtsalt maapinnal vedelenud aardekast oli täiesti puutumata, sisu aga väga heas korras. 10 meetri kauguselt möödus 3Mi aardest kohaliku tähtsusega teatavat sorti maantee. Peitsime aarde veidi ära, et selle leidmine koordinaatide abil liiga lihtne ei oleks.

Lisasime: lauamängu, kruusi, golfipalli, pastakaid, välgumihkli, kopika, PostIT-hoidja, kaelapaela ja lumelabida. Kuna aare oli lihtsalt kastis nii hästi säilinud, ei hakanud teda kilekotti panema. Ehk mõjubki vaba olek aarde tervisele paremini

Palun teatage aarde leidmisest geopeitus@geopeitus.ee ja sellel lehel, lisades kommentaari ("lisa kommentaar" lingi alt). Vt ka http://www.geopeitus.ee/aarded/3m.html

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.