Regiol on uus kaardiäpp - navigeeri, vaata kaarti või otsi vaatamisväärsusi!

Regio äpp

Regio tõi eile välja oma uue Eesti kaardiäpi nimega Regio kaart. See on saadaval nii Androidile kui IOS-ile. See on erinevalt vanast äpist Eesti teed võimeline ka äpi sees kohale juhatama koos teekonnaplaneerimisega ja lisaks muidugi on uuenenud kaardivaated, 3D hooned ja aerofotod.

Regio kaardiäpp “Regio kaart” katab kõiki Baltimaid. Uue kaardirakenduse näol on tegu olemasoleva veebirakendusega, mis on viidud äpi kujule, et kasutajal oleks seda nutiseadmes mugav kasutada.

Regio varasem populaarne äpp “Eesti teed” on küll endiselt kõigile kasutatav, kuid igakuised andmeuuendusi seal enam ei toimu.

Uus on veel see, et kaardiäpp on kasutatav Eesti, Läti ja Leedu piires, kasutusel on Regio vektorkaart, mis muudab sõitmise mugavamaks, sest kaart pöörab-keerab end automaatselt sõidusuunas (kuid äpp ise on ainult püstipidine), aluskaardi valikus on veel ortofoto ja hübriidkaart.

Kasutada saab põhjalikku aadressotsingut ja suurt valikut huvipunkte, turismiinfost kuni kaubanduseni. Eriti põnev aga matkajale on raamatust "Matkame Eestis" pärit ja uuenev andmebaas Eesti matkaradadest. Näidatakse matkaraja algust ja saab äpiga sinna kohale navigeerida. Andmeid uuendatakse iga kuu.

mõõtmine

Kaardil saab vahemaid mõõta virtuaalse joonlaua abil.

Alla saab laadida uue äpi siit:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.