Kasiinoreisi planeerides tasub meeles pidada lihtsaid nippe

Unsplash

(Sisuturundus)

Paljude hasartmängijate jaoks on maailma parimatesse kasiinolinnadesse reisimine kindlasti soovinimekirja tipus. Las Vegas, Monte Carlo ja Macau on vaid mõningad sihtkohad, mida kõik oskavad koheselt nimetada. Olenemata sellest, kuhu olete reisimas, alati on hea meeles pidada mõningaid näpunäiteid. 

Olete siiski lahkumas oma mugavast kodust ja tõenäoliselt ei saa reisil olles külastada ka oma lemmikut hasartmängusaiti. Näiteks Casino Cupid toob kodus olles teieni Eesti parimad online kasiinod, kuid kõikide veebisaitide külastamine välisriigis võib olla komplitseeritud. Keskendume seega maapealsete kasiinode külastamise rõõmudele ja muredele.

Enne reisi uurige fakte

Tehke ära oma kodutöö ja tehke selgeks, kuida son soovitud sihtkohta kõige lihtsam reisida, millal on piletite ostmiseks kõige mõistlikum aeg ja kas vajate näiteks viisat. Sellised eelteadmised aitavad vältida probleeme näiteks emotsioonide ajel viimase hetke piletite ostmisega.

Lisaks on kasulik uurida, milliseid mänge sihtkoha kasiinod pakuvad, sest võib-olla olete kirglik pokkeriarmastaja, aga sihtriigi kasiinodes on ainult slotimasinad. Selliseid detaile ja nüansse tasub enne reisi broneerimist kindlasti arvesse võtta, et kohapeal mitte pettumuse osaks saada. 

Riietuge vastavalt etiketile

Enamikes maailma kasiinodes eeldatakse kasiinosse sisenejatelt pidulikku riietust ja vabaaja rõivastes külastajad saadetakse ukselt lihtsalt tagasi. Tegemist on siiski glamuurse ja luksusliku atmosfääriga, eriti kui olete külastamas Itaalia, Saksamaa või Šveitsi kasiinosid. Las Vegases pääsete igale poole ka lihtsamas riietuses, kuid igal juhul tasub enne reisi selgeks teha, kas kasiinos kehtivad riietusele etiketireeglid. 

Ärge tarbige liiga palju alkoholi

Enamik kasiinosid pakub tasuta suupisteid, tervitusjooke ja alkoholi. Esiteks tasub selgeks teha, kas pakutavad joogid ja söögid on maja kulul ja teiseks olge ettevaatlik – tegemist on kavala nõksuga, kuidas mängijaid kauem kasiinos hoida ja nende tähelepanu hajutada. Seega soovitame olla tähelepanelik ja alkoholiga mitte liialdada. Selge mõistus aitab teha paremaid otsuseid ja vastutustundlikumalt mängida.

Olge töötajatega viisakad

See peaks olema ütlematagi selge, et kohalike inimeste ja töötajate suhtes tuleb olla lugupidav. Me ei räägi siin ainult tavapärasest viisakusest ja moraalist, vaid igasugune konflikt võib viia ettearvamatute olukordadeni. Kindlasti ei soovi te veeta oma kauaoodatud puhkust kohalike turvameeste ja politseiga asju ajades. Igal pool võetakse teid ilmselt avasüli ja viisakalt vastu, seega kohelge oma võõrustajaid samuti lugupidavalt.

Seadke endale kindel eelarve

Enne reisi on mõistlik koostada endale kindel eelarve ja sellest kinni pidada. Nii saate olla veendunud, et mängite ainult selle rahaga, mille kaotamist võite endale suuremate probleemideta lubada. Te ei taha võõras riigis sattuda olukorda, kus olete kõik oma raha maha mänginud – see võib kaasa tuua väga palju sekeldusi. Seega kehtestage endale kindel eelarve ja pidage sellest kinni.

Tundke kohalikke seadusi

Veenduge alati, et olete kursis kohalike seadusi, näiteks kasiinosse sisenemise ja alkoholi tarbimisega seotud vanusepiiranguid. Teiseks on äärmiselt oluline aru saada, kuidas on korrektne käituda rahaliste võitude korral – kas need tuleb riigist lahkudes deklareerida, kas suuremaid summasid on võimalik kanda enda pangakontole? Need on kõik olulised võtmeküsimused, millele vastuseid teades saate oma kasiinoreisi maksimaalselt nautida.

Tundke kohalikke mängureegleid

Alati tasub enne reisi endale selgeks teha, milliste reeglite järgi sihtkohas lauamänge mängitakse. Mitmetes riikides on oma spetsiifilised ruletireeglid või erimängud, mille reeglid on veidi teistsugused, samuti ei mängita näiteks pokkeris mitte alati Texas Hold´em versiooni. Internetist leiab piisavalt infot, et erinevate riikide mängude ja mängureeglitega tutvuda ja mitte kohapeal üllatuse osaliseks langeda. Ärge unustage, et kohapeal võib takistuseks saada ka keelebarjäär, mis võib tekitada lauas palju segadust.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.