Mida kinkida seiklushuvilistele?

LUM3N / Pixabay

(Sisuturundus)

Sind on kutsutud sünnipäevale või mõnele teisele üritusele? Kui nii, siis kingitus on peole minemise väga oluline osa. Jagame sinuga ideid, mida kinkida inimesele, kes armastab seigelda, reisid ja maailma avastada. Ammuta inspiratsiooni ja leia midagi, mida kinkida.

Matkavarustus

Kui sinu sõbrale meeldivad seiklused, siis kindlasti meeldib talle ka looduses ringi seigelda ja nautida looduskauneid paikasid. Selleks, et võtta ette mõni pikem matk, on vaja väga palju varustust. Üheks olulisemaks on telk. Kui sinu sõbral on telk või mõni teine matka jaoks vajalik ese puudu, kingi see talle või üllatada teda rahalise panusega, mille eest ta saab selle soetada. Telk kui ka teised matkatarbed võivad olla üpriski kulukad, seetõttu on tegemist väga hea ja praktilise kingitusega, mis kindlasti rõõmustab sinu tuttavat. 

Kui sa soovid aga ise kinkida telgi, siis vali selline telk, mida ta vajab. Esiteks mõtle, kas ta telgib pigem Eestis või ta soovib seda teha mägedes. Kas ta matkab suvel, talvel või teistel aastaaegadel? Telk tuleb valida vastavalt sellele, kus ja millal ta matkab, Madalamate temperatuuride jaoks on vaja telki, mis tõesti hoiab sooja. Pikemateks matkadeks on oluline, et telk, mis kaasa võetakse on kerge ja lihtsalt kokku pandav ja lahti võetav.

Uus seiklus

Mis on parem kink kui uus elamus?! See on lausa ideaalne kingitus inimesele, kes lausa januneb seikluste järele. Selleks, et valida sobiv elamus, tuleks teada, mis talle meeldib või mida ta juba teinud on. Seega mõtle enne kingi valmist, milliseid seiklusi on ta varem läbinud ja mis võiks on see, mida ta ei ole teinud, aga sooviks. Selleks võib olla sportautoga sõitmine, surfamine, jetisõit merel või hoopiski väikelaeva lubade tegemine, mõni teine põnev koolitus. 

Võimalusi on palju! Mõtle, mis talle enim meeldib ja üllata teda. Kui ta armastab tegevusi koos enda sõpradega, võid mõelda, kas on midagi, mida ta saab teha koos sinu või ka teiste sõpradega.

Reisipiletid või -fond

Inimesed, kes armastavad liikuda ja avastada uusi paikasid, võtavad kogu aeg ette uusi reise. Seetõttu on alati hea ja kindel valik kinkida kinkekaart mõne lennufirma poolt, et ta saaks soetada endale uued lennupiletid või hoopiski loo talle reisifond, mida saab kasutada järgmiste seikluste elluviimiseks. 

Reisifond on hea kingiidee, kui sa soovid seda teha koos teistega. Leia vahva viis, kuidas see pakendada ja kinkige raha, et ta saaks seda realiseerida enda unistuste täitmiseks. 

Kingituse tegemine on väga personaalne - tee kink, mis tuleb sinu südamest ja mille üle ta rõõmustab. Sa tead enda sõpru kõige paremini, seega vali välja mõte, mida sel aastal kasutada.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.