Tourest on seekord kevadine

Tourest 2021

Juubelihõnguline Eesti suurim turismimess Tourest toimub sel aastal juba 30. korda. Rahvusvaheline turismimess Tourest 2021 aga nihutati tavaliselt südatalviselt ajalt kevadesse, kui viiruse levik eeldatavasti piisavalt väike, et saab juba suuremaid kogunemisi korraldada. mess toimub Tallinna lauluväljakul 14.- 15. maini 2021.

Kahepäevane mess toimub Tallinna Lauluväljaku siseruumides ja õuealal, pakkudes oma 30. sünnipäeval messikülastajatele võimalust turvaliselt tutvuda reisivõimalustega ning saada olulist infot erinevate sihtkohtade ja nendesse reisimise tingimuste kohta.

Tourest on rahvusvaheline turismimess Eestis, mis pakub erinevaid puhkuse- ja meelelahutusvõimalusi. Kui tavaliselt võib puhkuse planeerimisele minna nädalaid, otsides internetist soodsaid lennupileteid, hea hinnaga majutust ning tegevusi ja meelelahutust reisi sihtkohtades, siis Tourestil teevad selle töö messikülastaja eest koha peal ära parimad turismi- ja meelelahutuse asjatundjad.

Sel aastal keskendub mess vastutustundlikule reisimisele uues olukorras.

Tourest 30 teemaviited on #reisimehomme ja #reisivastutustundlikult, mis sümboliseerivad ühtaegu nii vastutust, lootust kui ka seiklust.

 Lisaks pakub Tourest messikülastajale

  • inspiratsiooni oma puhkuseplaanide tegemiseks;
  • süstib reisilusti, tutvustades erinevaid puhkuse, aktiivse tegevuse ning meelelahutuse võimalusi erinevates sihtkohtades nii välis- kui ka kodumaal;
  • laiendab silmaringi, tuues huvilisteni uued ja põnevad reisisihtkohad ning erinevad reisiseiklused läbi tuntud inimeste reisikogemuse.

Eksponentidele registreering avatakse veebruaris, mil selguvad ka esimesed osalejad. Koostöös EAS Turismiarenduskeskusega loodud “Puhka Eestis” ala on seekord üles rivistatud Lauluväljaku õuealale.

Lisaks puhkuse ja aktiivse tegevuse pakkujatele leiab Tourestil ka erinevaid tugiteenuseid, reisikindlustusest kuni uue kohvrini välja.

Messil on kohal kogu Eesti reisiprofessionaalide paremik. Touresti tasub külastada ka nendel, kes pole konkreetselt otsustanud, kas ja kuhu nad tahaksid reisida. Reisiklubi programmis räägitakse, kuidas turvaliselt reisida ning jagatakse olulist infot erinevate sihtkohtade ja nendesse reisimise tingimuste kohta. Samuti astuvad üles rändurid, kes jagavad värskeid muljeid mõnest põnevast hiljuti külastatud sihtkohast. 

Lauluväljaku siseruumidest leiab Eesti spaad ja samuti Eesti oma reisikorraldajad, kes pakuvad puhkusereise nii kodu- kui ka välismaale. Eesti Maaturism koostöös Eesti Toiduteega katavad seekord maitsete allee laulukaarest kuni mereväravateni.

Tasuta pääseb messile eelnevalt alla laetud Touresti külastaja kutsega, mille võib välja printida või näidata ette oma nutiseadmest. Tasuta messipääsmed tehakse külastajale kättesaadavaks hiljemalt 26.04.2021 Touresti kodulehel, Facebookis ja Instagramis. Kes tasuta pääsme unustab või jääb see alla laadimata, peab sissepääsuks lunastama tasulise pileti.

Asukoht

59.4444579, 24.8073291

59.4444579 24.8073291

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.