Pärnu Restoranide Nädal tutvustab suvepealinna uusi söögikohti

Fotod: Ragne Värk

Traditsiooniliseks saanud kevadine Pärnu Restoranide Nädal toimub seekord 6.-14. aprill 2019. Sel aastal juba viiendat korda toimuval teemanädalal pakuvad erihinnaga lõuna- ja õhtusööke koguni 29 suvepealinna restorani. Nende hulgas on neli uut söögikohta, mis on külalistele alles hiljuti uksed avanud.

Restoranide nädala pakkumistega kostitavad 29 suvepealinna restorani, mille hulgas on juba varasemast tuttavaks saanud söögikohad: Baby Back Ribs & BBQ, Café Grand, Da Vinci, Eagle, Embecke, Hea Maa, Kolhethi, Kuu, Lime Lounge, Mon Ami, Mum Café, Noot, Paradiis, Piparmünt, Postipoiss, Pärnu Jahtklubi restoran, Pärnu Kalamajaka kohvik, Raimond, Rannahotell, Resto Akord, Strand, Tervise Paradiisi a’la carte restoran, Villa Ammende, Villa Wesset ja White Beach Golf.

Lisaks tutvustab Pärnu Restoranide Nädal külalistele uusi põnevaid söögikohti. Uutest tulijatest pakuvad restoranide nädalal erihinnaga lõuna- ja õhtusööke neli uut söögikohta, mis alles hiljuti oma uksed avanud: Vorstid & Vahvlid köök & baar, Umberto, Pastoraat Café ning Kirss Toidul. Vorstid & Vahvlid köök & baar on külaliste hulgas rohkem tuntud nimega VoVa, mis on lühike versioon nende nimest ja samas annab vihje ka peakokale Vladimir Upeniekile ehk Vovale. Restoran Kirss Toidul on Pärnu esimene kodurestoran, kelle juurde saab samuti restoranide nädala pakkumisi maitsma minna.

Restoranide nädala pakkumistega saab tutvuda alates märtsi lõpust aadressil www.parnurestaurantweek.ee, kohtade broneerimine avatakse 28. märtsil. Osalevad restoranid pakuvad sel perioodil 2-käigulist lõunasööki hinnaga 10 ja 12 eurot ning 3-käigulist õhtusööki hinnaga 18 ja 22 eurot.

Erimenüüsid pakutakse eelneva broneeringu alusel, broneerides vähemalt päev ette.

Asukoht

58.3916898, 24.4952894

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.