Seda ei arva sa iial ära: vaata, millise elamuse TripAdvisori kasutajad maailma parimaks valisid

Praetud muna. Foto: (CC) Jill Wellington / Pixabay

Maailma üks suurimatest reisiarvustuste saitidest TripAdvisor koostab oma kasutajate hinnangute põhjal lisaks maailma parimatele hotellidele ja söögikohtadele ka edetabelit kõige enam meeldinud emalustest. Tulemused on ootamatud. Iseenesest on see ka loogiline, sest maitseid on erinevaid ja lõpuks võidab kuldne keskmine.

Niisiis, mis on selle aasta maailma populaarseim elamus, mida peaksid ka ise kohe kogema (ja see maksab alla saja dollari)?

See on ei midagi muud kui kokanduse koolitus Toskaana farmis koos lõunasöögi ja ekskursiooniga Firenzest. Õpid süüa tegema, sööd ise ka, võtad magustoiduks ekskursiooni ja naudid mõnusaid maastikke parima toiduga. Korraldajaks on Walkabouit Florence Tours.

Mis teiseks? 32-eurone Berliini rattatuur. Saksamaa pealinn on parajasti nii suur, et rattaga tiir tähtsamatesse kohtadesse teha. Äärelinnad ja agulid välja arvatud.

Kolmandaks tuli New York ühe päevaga. See oleks juba loogilisem ja mainstreamim, maksab 73 dollarit ja sisaldab kõigi tüüpiliste kohtade külastamist New Yorgis. 

Vaata kõiki populaarseid atraktsioone edetabelina siit

Asukoht

43.7695604, 11.2558136

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.