Lonely Planet avaldas oma 2023. aasta sihtkohasoovitused

Lima, Peruu. Foto: (CC) Alex Phillc, Pixabay

Lonely Planet valmistab meid ette 2023. aasta trendikaimateks sihtkohtadeks ja valis välja kolmkümmend parimat, kuhu tuleval aastal reisida.

Best in Travel 2023 pakub laia sihtkohtade valikut, mis peaks aitama parimal viisil maailma avastada. Esimest korda sorteeriti seekord loendit ka reisi tüübi järgi – toidu-, rännaku-, suhtlus-, õppe- või puhkusereisi järgi, et aidata leida oma järgmise seikluse jaoks sobiv sihtkoht.

Neid kohti soovitasid kõige paremini oma kodukohta tundvad kohalikud edetabelit kokku pannes.

Parimad toidusihtkohad 2023 on näiteks Lima (Peruu), Umbria (Itaalia), Fukuoka (Jaapan), Kuala Lumpur (Malaisia), Montevideo (Uruguai), Lõuna-Aafrika.

Parim teekond 2023 on Nova Scotia (Kanada), Bhutan, Columbia rahvuspargid, rongiga Istanbulist Sofiasse, Lääne-Austraalia, Zambia.

Parim täielik puhkus 2023 on Jordaanias, Dominical, Halkidikil (Kreeka), Jamaical, Maltal, Raja Ampatis (India).

Parim kultuuri- ja suhtlusreis 2023 (kohalikega kontakti loomiseks) on Accrasse (Ghana), Albaaniasse, Sydneysse (Austraalia), Guyanasse, Alaskale ja Boise´i (USA). 

Parim õppereis 2023 tuleks ette võtta New Mexicosse (USA), El Salvadori, Dresdenisse (Saksamaa), Marseille´sse (Prantsusmaa), Manchesteri ja Lõuna-Šotimaale (Ühendkuningriik). 

Vaata parimaid sihtkohti siit.

Asukoht

-12.0267338061, -76.98777915

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.