Jõuluvanale külla

Põhja suunas, sinna, kus elab jõuluvana.


Vaata, millised on Euroopa parimad jõuluturud ja jõulupuud

Igal aastal valitakse Euroopa parimad sihtkohad väga erinevate näitajate järgi - nüüd jõulude ajal tehakse edetabelid ka parimatest jõuluturgudest ja jõulupuudest.

Sel aastal saavutas esikoha Tallinna jõuluturg.

Jõulukuuskede edetabelis jäi Raekoja platsi kuusk aga alles 12. kohale, kuid murdis siiski TOP-i. Tutvustusesöeldakse, et jõulude ajal on lumi Tallinnas garanteeritud - saame näha.

Jälita Jõuluvana Trillian 25.12.2008 10:58

Militaristid on taas Jõuluvana radariekraanidele võtnud ja näitavad seda teistelegi. Iga aasta on võimalik NORADi abiga (NORAD - North Atlantic Atlantic Aerospace Defence Command) jälgida, kus Jõuluvana hetkel asub. Vaadata saab videoid Santa Clausi lendamisest põnevate linnade kohal, lugeda Wikipedia artikleid peatuskohtadest, kus ta hiljuti kinke jagas ning vaadata asukohapõhiseid Panoramio fotosid. Kaardi all tiksub kell, mis näitab Jõuluvana järgmisse kohta startimise aega.

Jõuluks ja aastavahetuseks metsa! sunwolf 23.12.2003 17:27

Pühade-elamuseks on vaja vaid kujutlusvõimet ja julget pealehakkamist, et aastalõpp erineks traditsiooniliseks kujunenud peopanemisest, soojale maale põgenemisest või tüüpilisest täisõgimisõhtust.

Talviste suurpühade möödasaatmiseks võib kasutada erinevaid viise: kes sõidab Eestist kaugele mõõdukamasse kliimasse aastavahetust tähistama; kes veedab jõulud pere seltsis kodus pidulaua taga; kellele meeldib pühad ööklubis metsikult pidutsedes mööda saata.

Jõulukuulutajate tulek wher2go 04.02.2003 18:49

Eesti Päevaleht, Magasin, 1996

Kaido Einama

Pealinnas peab kõik olema suur. Kui kuskil Lõuna–Eestis sebivad ringi pisikesed punasemütsilised, on pealinna päkapikud suuremad kui Jõuluvana ise. Viimsi Jõulumaa avati
hiigelpäkapike osavõtul.

Viimsi poolsaare kaldal tungleb rahvast. Külm laupäevahommik lume ja vihmata avab päkapikumaa Viimsis. Öösel on sadanud suured loigud.

Asu Jõuluvanale külla teemat jälgima

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.