Mugavuse nimel - rendiauto

Reklaamartikkel

Miks hakata reisides end kohaliku ühistranspordi võimaluste otsimisega vaevama? Ebamugavusi võib esineda isegi rohkem kui üks. Välisriigis viibides ei pruugi keelest või süsteemist arugi saada. Rääkimata sellest, et alati ajad ei sobi, punktist A punkti B ei pruugi isegi ühendust olla ning kui ühendus on olemas, siis tuleb vahepeal aega parajaks teha, sest kahe transpordivahendi vahel olev ooteaeg võib venida tundide pikkuseks. Ja kui on veel kohvrid ning kotid, on see eriliselt ebamugav viis aega veeta.

Seetõttu on alati kasulik kaaluda hoopis varianti ka reisi ajaks endale auto rentida. Isikliku sõiduvahendi omamisel on suured plussid. Rendiautoga on garanteeritud väikseima ajakuluga punktist A punkti B jõudmine, kõik pausid on vabalt valitud pikkusega ning kui tee peal mõnest huvitavana tunduvast kohast mööda sõidetakse, saab teha lihtsalt tagasipöörde ja minna vaatama, mis seal toimub. Mugavus on kindlasti ka see, et kõik kohvrid-kotid on käeulatuses ja kui midagi vaja, siis ei pea tükk aega peatust ootama ning teiste kohvrite alt enda oma välja kaevama.

Autorent pole ainult välisreisideks

Autorent ei ole samas miski, mida peaks kasutama üksnes välisreisiks. Tegelikult tasub ka Eesti-sisestel sõitudel tihtipeale autorent ära. Kuigi paljude paljude jaoks on auto igapäevane liiklusvahend ning selle olemasolu nii või naa loomulik osa elust, on siiski sama palju on ka neid, kes kasutavad autot loetud kordadel terve aasta jooksul. Kui muidu toimub kogu elu ühes linnas, kus on kerge kasutada ühistransporti, liikuda jala või rattaga, siis pole mingit mõtet osta autot hoovi peale seisma. Kui seda ei kasuta, on keeruline näha põhjust, miks maksta kindlustust või katta muid autoomanikuks olemisega kaasnevaid kulusid. Neil kes pidevalt autot ei vaja, on lihtsam üksikute kordade jaoks auto rentida. Olenemata sellest, kas tegu on reisiga Eesti teise otsa, küllaminekuga sõpradele või mingi muu liikumisega, kus ühistransport mingil põhjusel parim valik ei ole. Kasutades renditeenust, on garanteeritud korralik ja kvaliteetne sõiduk, kindlustus ning ka autoabi, juhuks kui midagi sõidukiga juhtuma peaks. Ja kui vajadused muutuvad, on võimalik lihtsalt auto sobivaks muuta – neli inimest või üheksa inimest? Ainult täiskasvanud või ka lapsed, kes vajavad lisa turvavarustust?

Autocar.ee pakub sobivaid autosid igale maitsele: luksuslikumaid ja lihtsamaid, neljale inimesele ja üheksale inimesele. Väiksemate jaoks on pakkumisel ka lisaturvavarustus ning püsiklientidele ka lisasoodustus.

Kindlasti on autorent väärt katsetamist, et oma reisimine veelgi mugavamaks muuta ja seda nii kodumaal kui ka piiri taga.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.