Tõeline puhkus spaa hotellis ja Posido mängudega

KBerlin55 / Pixabay

Foto: (CC) KBerlin55, Pixabay

(Sisuturundus)

Kas oled juba puhkuse plaanid teinud? Ahhaa, ikka veel mõtled, kuidas parimal moel oma puhkust veeta. Sel juhul on meil hea meel jagada mõned ideed, mis aitavad sul suurepärase puhkuse veetmiseni jõuda ja tõeliselt lõbusalt seda veeta.

Alati pole vaja soojale maale päikesevanne võtma minna. Meil Eestis on suved peaaegu sama kuumad ja rannavees end jahutada saab igaüks, sest merevesi muutub samuti mõnusaks soojaks. Ja nii saad rannamõnusid nautida supeldes, palli mängides ja rannaliival päevitades. Varu ainult piisavalt rohkelt päikesekreemi, et õrna heledat nahka õigesti kaitsta.

Vahel on vaja oma kodusest keskkonnast välja saada ja pereliikmetest ka eemal olla. Sel juhul on võimalik näiteks õhtul hotelli toa vaikuses enda elu siiski põnevaks muuta näiteks Posido veebikeskkonnas. Kui sul on juhuslikult kaasas sülearvuti, tahvel või nutitelefon ja interneti leviala on hea, siis saad sukelduda Posido online kasiino mängude maailma. Vaata, et jätad endale siiski piisavalt uneaega ka, sest uuel päeval saad spaa hotelli mõnusid nautima minna.

Uus päev mõnusate veemõnude nautimiseks

Võta pärast hommikusööki eesmärgiks minna spaa keskusesse ning hüppa julgelt basseini. Uju, suple ja hõlju niisama lõdvestunult veepinnal ninaots ikka veest väljas ja rahulikult ning sügavalt sisse ja välja hingates. See on justkui mediteerimine vees lõdvestudes.

Nüüd järgmisena võiksid minna saunaga tutvust tegema. Ilmselt on seal 4-5 erinevat sauna. Alusta aroomisaunast või tavalisest leilisaunast, vahet pole, sest sul on aega oma puhkuse jooksul kõikide saunade mõnusid nautida. Pärast leilisauna võid end ämbritäie külma veega üle valada või otse basseini hüpata.

Seejärel ootab sind mullivann. Seal lõdvestud mulli jugade vallas olles veelgi rohkem. Vahepeal võid ka maitsva kokteili baarist osta. Ja ära unusta pärast leilisauna korralikult vett juua, sest välja higistatud vedelik tuleb uue ja puhta vee joomisega asendada. Nii väldid vedelikupuudusesse jäämist.

Õhtusöök ja hotellitoa vaikus

Pärast pikka spaas mõnulemist tuleb korralik kõhutäis süüa. Hotelli menüü on rikkalik, nii et vali välja midagi sellist, mis just puhkuse päevale sobilik tundub.

Jõuad lõpuks rõõmsalt ja täis kõhuga hotellituppa. Aga magama mineku jaoks on kuidagi vara? Sel juhul võiksid avada oma nutiseadme ja vaadata, millist põnevat Posido mängu mängida saaksid. Olles üksinda oma hotellitoas, võid julgelt Posido kasiino helid valla lasta. Seda nauditavama mängukogemuse sel õhtul lõbutsedes saad.

Uus päev ja pikem jalutuskäik

Imestad, et kuidas see hommik nii ruttu kätte jõudis, kui oma nina teki alt välja pistad. Jah, uus päev ja uued puhkuse tegevused juba ootavad sind. Pärast hommikusöögi nautimist ja kohvi joomist soovitame pikale jalutuskäigule minna. Saad tutvuda kohaliku linna vaatamisväärsustega, külastada mõnda muuseumi ja nautida üldist väikelinna melu. Teel olles lõunata mõnes vahvas restoranis, mis kutsub ahvatlevate toidu aroomidega ja õdusa suve terrassiga.

Kui lõpuks tagasi hotellituppa jõuad ja tunned, et tahaks korra veel oma nutiseadme avada ning Posido veebilehel ringi vaadata, siis nüüd sa juba ilmselt tead, et mida täpsemalt sinna otsima oled läinud.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.