Jordan Air 1 – jalanõud, mis ei lähe kunagi moest

Air Jordan naiste tossud, lilla

(Sisuturundus)

Nike Air Jordan 1 tossud on kahtlemata üks olulisem mudel streetweari ajaloos, mis tegi tossude maailmas revolutsiooni. Need on ühed esimesed jalanõud, mis tõid linnatänavatele korvpallistiili ja nende edu määras Jordani kaubamärgi loomine, ilma milleta me igapäevaseid komplekte ette ei kujutaks. Lugege lisateavet ikoonilise mudeli ajaloo kohta ja vaadake, miks need jalanõude peaksid ühe tõelise sneakerheadi kapis olema.

Korvpalliväljakutelt linnatänavatele

Jordan Air 1 on kuulsate korvpallijalatsite esimene väljaanne ja tõenäoliselt brändi kõige ikoonilisem mudel. 1984. aastal alustas Nike koostööd populaarse sportlase Michael Jordaniga. Aasta hiljem esitles korvpallur uusimat musta ja punasega disaini, mis järgis Chicago Bullsi värvilahendust. Algse disaini eest vastutas Oregoni kaubamärgi disainer Peter Moore. Enamik mudeli elemente on inspireeritud teistest Nike disainidest, nagu Air Force 1, Nike Dunk ja Nike Vandal, ning see, mis Jordani tosse eristas, oli "Wings" logo. Sellel kujutati tiibadega korvpalli, olles ka Michael "Air" Jordani geniaalsuse metafoor. Mudel anti välja 1985. aastal, kuid jalanõud ei leidnud NBA heakskiitu. Miks nii? Sel ajal tohtisid mängijad väljakul vaid valgetes jalanõudes võistelda, mistõttu trahvis NBA Michaelit spordiriiete reeglite rikkumise eest. Iga kord, kui korvpallur nendes jalanõudes väljakule astus, läks see talle lausa 2000 dollarit maksma! See aga ei heidutanud Jordanit, ega brändi juhtkonda, kes saadud trahvid kinni maksis. Jalanõude ümber tekkinud poleemika tegi need aja jooksul kuulsaks, saades üheks Oregoni kaubamärgi ihaldatumaks mudeliks.

Air Jordan naiste tossud kollane

Korvpalli stiilis disain

Jordani tossude edu ei mõjutanud ainult tuntud nimi, millega disaini allkirjastati, ega nende ümber kasvanud poleemika, vaid ka toetus, mida jalanõud nii mängu ajal kui ka igapäevaselt pakuvad. See pole ainult 1980. aastate korvpallistiili, vaid ka võrratu kandmismugavuse sümbol. Tänu eelnevale on ilmunud mitmeid ikooniliste tossude uusi väljaandeid ja kordusväljaandeid. Klassikalised Air Jordan 1 jalanõud on saadaval kahes versioonis – madala ja kõrge lõikega. Madala lõikega jalanõud sobivad suurepäraselt suviste ja kevadiste stiilidega ning nende lõige pakub pahkluudele täielikku vabadust. Pealispind on valmistatud naturaalsest nahast. See tagab, et jalad saavad vajaliku toe ning materjal kohandub hästi jala kujuga. Kas teile meeldivad kõrged tossud või vaatate lihtsalt ringi, et leida mõnd sügiseks sobivat mudelit? Siin on suurepäraseks valikuks näiteks Jordan 1 High jalanõud. Kõrge krae stabiliseerib sensatsiooniliselt pahkluu piirkonda ja kaitseb külma tuule eest.

Air Jordan meeste tossud must

Millega Nike Air Jordan 1 tossud hästi kokku sobivad?

Air Jordan 1 on disain, mis täiendab ideaalselt teie igapäevaseid riietusstiile, olenemata sellest, millist stiili tavaliselt eelistate. Võite neid kombineerida vabaaja teksadega, aga ka elegantsemate chino pükstega. Kõrge pealispinnaga Jordanid viitavad suurepäraselt tossude sportlikele juurtele, muutes need ideaalseks koos streetweari stiilis dressipükste ja pusaga. Saate need ikoonilised jalanõud soetada universaalses mustas või punases värvilahenduses ning ka sellis, mis haarab tähelepanu oma julga värvikombinatsiooniga.

Air Jordan Low Flyease noorte tossud valge

Kas soovite teada saada, kust neid legendaarseid tosse leida võib? Vastus on lihtne – Sizeerist! Külastage veebilehte Sizeer või mõnda meie esindust ja täiendage oma tossude kollektsiooni Jordan Air 1 mudeliga.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.