AirBaltic käivitab suvel neli uut lendu Tallinnast

Foto: Air Baltic

AirBaltic avalikustas oma suvise lennuplaani, mis algab 2023. aasta märtsi lõpust. Kokku plaanib lennufirma käivitada lende 18 sihtkohta, neist 4 Tallinnast. AirBaltic ühendab Eesti pealinna praegu 16 otsesihtkohaga ning lisaks ligi 70 ühenduslendu läbi lennufirma Riia baasi.

AirBalticu juhatuse esimees ja president Martin Gauss ütles: “See on kõige suurem uute sihtkohtade arv, mida oleme airBalticus pakkunud ühe hooaja jooksul.”

Lennuvõimalusi on võimalik uurida aadressil www.airbaltic.com, kus on kõige soodsamad piletihinnad.

Uued sihtkohad ja hinnad on järgmised koos alguskuupäevaga:

Tallinn – Split (Horvaatia) 2 lendu nädalas 1.mai, 2023 109 EUR
Tallinn – Rhodos (Kreeka) 2 lendu nädalas 1.mai, 2023 119 EUR
Tallinn – Dubrovnik (Horvaatia) 2 lendu nädalas 2.mai, 2023 109 EUR
Tallinn – Heraklion (Kreeka) 2 lendu nädalas 3.mai, 2023 119 EUR

 
Tegemist on kõige madalamate ühe suuna hindadega koos kõikide maksude ja teenustasudega airBalticu kodulehel www.airBaltic.com vastavalt vabade piletite saadavusele.

Saabuval suvehooajal plaanib airBaltic lisada oma lennuplaani veel 18 uut sihtkohta – 10 Riiast, 4 Tallinnast ja 4 Vilniusest. Riiast käivitab lennufirma lennud Yerevani (Armeenia), Istanbuli (Türgi), Hannoveri (Saksamaa), Bucharesti (Rumeenia), Portosse (Portugal), Burgasesse (Bulgaaria), Bilbaosse (Hispaania), Tivati (Montenegro), Belgradi (Serbia) ja Bakuusse (Azerbaidžan). Uued sihtkohad Vilniusest on Malaga, Palma de Mallorca (Hispaania), Nice (Prantsusmaa) ja Heraklion (Kreeka).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.