Ka Eesti on kasiino sõbralik riik

Anna Shvets, Pexels

(Sisuturundus)

Oled ilmselt alati mõelnud, kas Eesti on kasiino sõbralik riik. Eelkõige online-kasiino sõbralik. Vastus on igatepidi jah. Lihtsalt sellepärast, et Eestis on kasiinod küll suhtleiselt noorelt, siis on hasartmängutegevus kestnud riigis juba aastaid.

Eestis on hasartmängud suhteliselt noored. Kui Eesti kuulus NSV Liidu koosseisu, oli igasugune hasartmängutegevus vägagi keelatud. Keelule vaatamata tegutsesid illegaalsed kasiinod endiselt. Sellest olenemata sai hasartmängude tegelik ajalugu alguse aastatel 1994-1995, mil võimule tuli esimene 1994. aasta loteriiseadus ja 1995. aasta esimene hasartmänguseadus.

Tallinnas on pealinnana rohkem kasiinosid kui üheski teises Eesti linnas. Pealinnas oli 2010. aasta septembri seisuga 33 kasiinot, mida on kolm korda vähem kui 2008. aastal, mil linnas töötas 91 hasartmängukohta. Ekspertide hinnangul olid sellise languse peamisteks põhjusteks kriisi tagajärjed ja uue hasartmänguseaduse vastuvõtmine 2008. aastal. Kasiinos mängimise vanus on 21 aastat.

Selleks, et saada teada, millised online kasiinod on Eestis lubatud, saab smartcasinoguide.com lehelt kiirelt teada. Tuleb vaid osata otsida endale soblik artikkel ning lugema asuda. All pool oleme välja toonud mõningad plussid, miks on Eesti kasiino sõbralik riik ning jääb selleks alati.

Eestlastele on veebikasiinod meeltmööda

Olenemata sellest, et Eestis on lubatud kõik kasiinode vormid, siis peamiselt kasutavad inimesed siiski online-kasiinosid, kuna milleks lahkuda kodust, kui saad kõik oma lemmikmngud ja keerutused kätte ka veebi teel.

Eestlased armastavad online kasiinomänge ning on märkimisväärne, et pea iga mängu naudib riigis korralik jälgijaskonda. Peamised online kasiino mängud, mida eestlased ja Eestis kasutatakse on Slotid, Pokker, Rulett, Blackjack, Baccarat ning Jama. Need on mängud, mis on Eestis armastatud ning üsna suure jälgijaskonnaga.

Populaarne ja kasiino sõbralik tänu boonustele

Eesti on kasiino sõbralik põhjusel, et pakuvad mängijatele liitudes või mõne aja möödudes boonuseid, mida saab kasutada mängu alustades. Tuleb tõdeda, et boonused on muutunud online-mängude maailmas nii populaarseks, et sõna ise on juba muutunud veebikasiinode ainuõigeks sünonüümiks.

Kuna Eesti tahab olla võimalikult sõbralik veebikasiino mängude pakkuja, siis saab kliendina nautida tervitusboonuseid, tasuta keerutuste pakkumisi, reload ja cashbacki pakkumisi ning haruldast, kuid väärtuslikku sissemakseta boonust.

Eestis on laialdaselt kasutusel lisaks veebikasiinodele ka tavakasiinodes tervitusboonus. Tervitusboonus ei ole miski muu kui vaid üks tavapärane summa, mida saab uus liituja oma esimesel mängul kohe kasutada. See boonus annab mängijale ka võimaluse säästa esialgselt oma raha ning kasutada vaid saadud boonust.

Peale tervitusboonuse leiab boonuste hulgast ka tasuta keerutusi ning ilma deposiidita boonust. Tasuta keerutus on lihtne. See asendab tavapäraseid võidusummasid. Ehk kui keerutad ning võidad kajastub see sinu boonusena, mitte rahasummana. See võib korraga olla nii kasulik kui ka mitte kasulik. Ilma deposiidita teenus tähendab, aga seda, et mängimise alustamiseks ei ole vaja teha ühtegi sissemakset vaid luua konto ja saadki alustada oma lemmik kasiino mänguga.

Võimalus maksta mitmel erineval moel

Eesti on ka kasiino sõbralik kuna pakub oma klientidele kui ka uutele klientidele mitmeid erinevaid võimalusi maksete tegemiseks.

Üks peamisemaid maksevõimalusi, mida Eesti pakub on nii öelda E-rahakott. See tähendab seda, et enamik parimaid online-kasiinosid toetab pikka nimekirja e-rahakotte. Mõned levinumad valikud, mida kasiinodes surfates leida võib on Neteller, Skrill, ecoPayz ja teada tuntud PayPal.

Kasiinodes on kasutusel ka krediit ja/või deebetkaardid. Mida see tegelikult tähendab? See ei tähenda mitte midagi muud, kui vaid seda, et enamik kasiinomängijaid eelistab oma eelistatud makseviisina kasutada krediit- ja deebetkaarte. Paljud online-kasiinod aktsepteerivad lihtsate ja tõhusate maksete tegemiseks Mastercardi, Visa või Maestro krediit-/deebetkaarte.

Kasiinodes on võimalik kasutada ka ettemakse kaarte, näiteks Eesti kasiinod lubavad ka ettemaksukaarte, mille on välja andnud kaupmehed nagu MasterCard, Visa ja Paysafecard. Ettemakse kaardid erinevad krediit- või deebetkaartidest vaid sellepoolest, et ettemakstud kaardid ei pea kasutamiseks pangale meeldima.

Võimalik on veel kasutada ka krüptovaluutasid; kuigi krüptovaluutad on hasartmängude tööstuses suhteliselt uued, on need muutunud mängijate seas kiiresti lemmikuks, sest on kiired, odavad ja tagavad anonüümsuse. Eelkõige on võimalik nii ju ka kõige kergemini mängida, ilma, et keegi miskit uuriks.

Eelpool nimetatutele kasutavad osad ka kohalikke makseviise, milleks võivad olla Mondo, PAYMILL, PayTrail, QuickPay ja ka 2Checkout.

Olenemata mitmest erinevast võimalusest tuleb siiski hoolikalt mõelda, kas ja milline makseviis on sinu jaoks kõige õigem. Eesti on küll kasiino sõbralik riik, kuid kui leiad, et sinu jaoks pole mõni asi õiglane, tasuks sellest hoiduda ning minna uurima teisi variante.

Kokkuvõtvalt saab öelda, et

Eesti on väga sõbralik kasiino riik, pakkudes mängijatele kui ka uutele liitujatele mitmeid erinevaid võimalusi. Sellegi poolest tasuks meeles pidada, et kuna tegemist on hasartmängudega, tuleb hoolikalt läbi mõelda oma rahalised seisud ning alles siis otsustada, kas tasub ennast kasiinode rüppe anda või pigem mitte.

Eesti oma kasiino sõbralikkusega loodab, et inimesed ei tee otsuseid, mis tuleks neile hiljem kahjuks, mistõttu on oluline jälgida, et kasiinos mängimiseks vajalik vanus 21 eluaastat oleks olemas.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.