5 kohustuslikku mobiilirakendust reisisellidele

Foto: Felix Rostig, Unsplash

(Sisuturundus)

Tänapäeva reisusellid on pidevalt liikvel. Et asjad oleksid lihtsad ja stressivabad, aitavad need rakendused teil oma reise organiseerida, raha säästa, leida parimaid pakkumisi ja leida uusi sõpru, ükskõik kus te ka ei viibiksite. Nii et loobu oma vanast reisibüroost või hotelli concierge'ist ja lae alla üks neist viiest kohustuslikust reisirakendusest juba täna. 

TripCase: parim reisirakendus sagedastele reisijatele. 

Mida see sisaldab?

Rakenduses on kõik olulised funktsioonid, mida reisimisel vajate, sealhulgas lennu andmed, pardakaardid, pagasi ja istekohtade jaotamine ning üksikasjalik reisiplaan. See sisaldab isegi lennujaama turvakontrolli ooteaegu. Easy TripCase'i hea külg on see, et see on tasuta rakendus, nii et ei pea muretsema, et kulutada raha kolmanda osapoole rakendusele. Siiski on sellel rakendusesisene ostuvõimalus lisafunktsioonide jaoks. 

Samuti on seal mõned toredad lisad, näiteks võimalus luua reisipäevikut ja salvestada oma reisist tehtud fotosid. Mis kõige parem, sellel on väga lihtne kasutajaliides, mis võimaldab reisist kõige rohkem kasu saada. Ja kui olete uues nooruses, ärge unustage slotimänge proovida!

Duolingo: Õppige reisimise ajal uut keelt. 

Duolingo rakendus on suurepärane võimalus algajatele keeleuued keeled. See on tasuta rakendus, mis on saadaval nii Android- kui ka iOS-seadmetele. Duolingo rakendus on loodud selleks, et aidata kasutajatel õppida keele põhisõnavara, hääldust ja grammatikat. Kui registreerite end esimest korda kontole, küsib see teilt rea küsimusi enda kohta, näiteks teie vanuse, asukoha ja inglise keele oskusetaseme kohta. Pärast nendele küsimustele vastamist koostab Duolingo teile isikliku kursuse, mis keskendub teemadele, millele te vastasite jaatavalt. See kursus kasvab edasi, kui te läbite rohkem õppetunde. Iga õppetund koosneb reast lühikestest viktoriinidest, mis on mõeldud selleks, et aidata teil harjutada eelmistes õppetundides õpitut. Kursuse edenedes muutuvad viktoriinid raskemaks ja keerulisemaks. Kursuse läbimisel saate teenida ka märke, täites konkreetseid ülesandeid, näiteks vastates 50% ulatuses või täites 10-st lausest 5 õigesti. Kui olete kõik oma konto kursused läbinud, kuvatakse teie Duolingo skoor teie profiilil, nii et teised inimesed näevad, kui kaugele te oma keele õppimisega jõudnud olete. 

Hopper: Leia odavaimad lennupäevad. 

Kui te ei taha tundide kaupa lugematute reisisaitide otsimisega tegeleda, siis on mõned asjad, mida saate teha teel olles, et leida parimad lennupakkumised. Esiteks, veenduge, et teie lennukuupäevad on piisavalt paindlikud, et need sobiksid teie ajakavaga ja hopper on sõna otseses mõttes selleks loodud. Kui see ei ole nii, siis jääte kinni maksma rohkem istekoha eest, mis ei pruugi seda väärt olla. Teine asi, mida saate teha, on kontrollida hindu kohe, kui need muutuvad. Nii saad broneerida odavama pileti pigem varem kui hiljem. Kas me mainisime, et mõlemat neist asjadest tuleks teha enne broneerimist? Lõppude lõpuks ei ole mõtet kinni maksta lennu eest rohkem kui vaja, kui tead, et hind tõuseb pidevalt.

Google Translate: Kohustuslik reisirakendus reisijatele, kes ei räägi kohalikku keelt. 

Google Translate'i abil saate tõlkida teksti mis tahes kahe keele vahel. Tõlkimine on kahesuunaline protsess: Teie tekst teisendatakse teise keelde ja seejärel teisendatakse teise inimese tekst tagasi teie keelde. Google Translate'i saate kasutada ka veebilehtedel olevate sõnade ja lausete tõlkimiseks. 

Google Translate'i tõlke esilekutsumiseks klõpsake lihtsalt ekraani paremas ülanurgas oleval ikoonil. Sealt saate tõlkimise alustamiseks valida erinevatest menüüdest (valikud > tõlkida). Võite valida ka populaarsed tõlked, näiteks inglise keelest hispaania keelde või inglise keelest prantsuse keelde, et tõlkida otse nende keelte klaviatuurilt oma arvutisse. Sealt edasi, kui kleebite tõlgitud teksti oma dokumenti, tõlgitakse see automaatselt teie keelde.

AirBnB: Säästa raha oma järgmisel reisil. 

Airbnb kontseptsioon on lihtne: See on veebisait, kus inimesed saavad oma kodusid, kortereid või tube reisijatele välja pakkuda ja üürida. Sisuliselt on see inimestele võimalus teenida lisatulu, üürides oma lisapinda. Vastutasuks saab võõrustaja osa teenitud rahast. 

Airbnb kasutamisel on nii plusse kui miinuseid. Suurim eelis on see, et see võib olla suurepärane võimalus teenida lisaraha reisimise ajal või isegi siis, kui tahad lihtsalt kuhugi minna ja ei pea muretsema ööbimiskoha leidmise pärast. Suurim miinus on see, et ei ole mingit garantiid, et leiad kellegi, kes sulle oma kodu üürib, seega on oluline enne toa broneerimist uurida. 

Järeldus 

Reisimine avab teile uusi kultuure ja avab teie meel uusi vaatenurkadele. Reisides saate palju teistest riikidest teada ja see on loomulik võimalus lõõgastumiseks ja laadimiseks. Kasuta kõiki tehnoloogilisi võimalusi, et reisidest viimast võtta.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.