Garmin pakub jalgrattale pardakaamerat

Garmini uus tahavaateradar Varia RCT715.

Garmin esitles oma uut tahavaateradarit ja gabariittuld Varia RCT715, mis jäädvustab jalgratturite meelerahu tagamiseks jäädvustab sõitu nii päeval kui öösel pidevalt selge videopildiga, täites samas ka radari funktsiooni. Sisseehitatud kaamera salvestab sõidu ajal ratturi ümber toimuvat ja talletab õnnetuse korral automaatselt sellest tehtud fotod.

„Jalgratturid üle kogu maailma on juba aastaid saanud loota meie Varia tahavaateradaritele, mis juhivad tähelepanu lähedal asuvatele ja lähenevatele sõidukitele. Nii ongi meil hea meel lisada ratturite olulisemate ohutustoodete soovnimekirja uus toode RCT715,“ sõnas Garmini globaalse müügi asepresident Dan Bartel. „Jalgratturid võivad nüüd asuda julgelt teele teadmisega, et Varia RCT715 tahavaateradar koos aktiivse hoiatustulega hoiatab lähenevaid sõidukeid teel oleva ratturi eest ning sisseehitatud kaamera salvestab pidevalt toimuvat, pakkudes vajadusel videotõendeid toimunud õnnetusest.“

Varia RCT715 uuendused:

  • Sisseehitatud kaamera salvestab selget 1080 p / 30 kaadrit sekundis Full HD videopilti kogu sõidu ajal.
  • Automaatse õnnetuse salvestamisega talletatakse õnnetuse korral videolõik sellest, mis juhtus vahetult enne ja õnnetuse toimumise ajal.
  • Varia rakenduse lisafunktsioonid on lihtne juurdepääs videosalvestustele, video edastamine või kaamera sätete kohandamine, näiteks andmete sünkroonimine.

Olenemata sellest, kus ja millal jalgrattur sõidab, tagab Varia RCT715 pidevalt Garmini turvalise rattasõidu funktsioonide olemasolu:

  • Maksimaalne ohutus visuaalsete ja heliliste teadetega tagantpoolt lähenevatest sõidukitest 140 meetri kauguselt.
  • Hea nähtavus – tagatuld on näha kuni 1,5 km kauguselt, mistõttu on juhtidel lihtsam jalgratturit märgata veel enne seda, kui radar tuvastab läheneva sõiduki.

Varia radar

Mitme seadme ühildamisvõimalused lubavad radarit Varia RCT715 kasutada koos rattakompuutriga Garmin Edge, Garmini nutikellaga või Varia nutirakendusega mobiiltelefonist. Sidudes seadme ühilduva nutitelefoniga, avaneb ligipääs kolmandate osapoolte rakendustele, nagu Ride with GPS, mis laseb tahavaateradari teadetel jõuda rattasõidukaartidele.

Varia RCT715 aku kestab nii koidikul kui ka hämaras radari ja gabariittulega töötades kuni 4 tundi ning päevavalguses radari ja gabariittulega kuni 6 tundi, kaamera salvestab pidevalt sel ajal ka videopilti Full HD kvaliteediga. Varia RCT715 soovituslik jaemüügihind on 399,99 eurot.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.