Kuidas valida enda jaoks õige spordikihlvedude pakkuja?

Foto: (CC) Clarence Alford / Pixabay

(Sisuturundus)

Tavaliselt piisab kiirest otsingumootori kasutamisest mõistmaks, et maailmas on olemas sadu kui mitte tuhandeid online spordikihlvedusid pakkuvaid veebilehti, kes kõik väidavad, et neil on parimad koefitsiendid, parimad boonused, kõige rohkem panustamise võimalusi jne. Reaalsuses on tõenäoliselt ehk ainult kaks või kolm sellist veebilehte, mis vastavad täielikult sinu vajadustele.

Spordiennustustamise maailmaga üldse mitte kokkupuutunud uutel mängijatel võib alguses olla isegi üsna keeruline mõista, millele tähelepanu peaks pöörama. Need, kelle sooviks on oma elu rikastamiseks aeg-ajalt teha mõni spordiennustus, leiavad alljärgnevalt häid soovitusi, kuidas valida endale sobivat online kihlveokontorit.

Näpunäiteid sinu jaoks õige kihlveokontori valimisel

Siin on mõned peamised kriteeriumid, millele peaks online spordikihlvedude pakkuja valimisel kindlasti tähelepanu pöörama.

Sinu soovide nimekiri. Oluline on mõista, mida sa soovid oma kihlveokontorilt. Igaühel on erinevad vajadused, seega pane kirja, mida sina just esmajärjekorras otsid. Selleks võivad olla parimad koefitsiendid, parimad boonuste pakkumised, lai erinevate spordialade valik, väljamaksete sooritamise kiirus, konto panustamiselimiidid ehk sõna otseses mõttes kõik, mis on seotud ennustamisega. Kui tead, mida soovid või mis on sinus soovide nimekirjas eespool, on sul lihtsam oma valikut kitsendada.

Parimad koefitsiendid. Leia aega, et otsida, millised veebilehed pakuvad parimaid koefitsiente just nende turgude jaoks, millele soovid tulevikus peamiselt panustada. Kuigi mõned online spordiennustuste lehed võivad pakkuda parimaid koefitsiente ühele spordialale, ei pruugi nad tingimata pakkuda parimat just sinu peamiselt panustamiseks kasutatava spordiala jaoks. Enne konto registreerimist võta aega konkreetse spordiala koefitsientide võrdlemiseks erinevate veebilehtede vahel. See võib pikemas perspektiivis kaasa tuua väga olulise rahalise erinevuse.

Parimad registreerumispakkumised. Praktiliselt ei olegi olemas ennustusportaale, mis ei pakuks oma uutele klientidele mingit boonust registreerumise eest. Tihti pakutakse boonust tasuta panuste vormis olenevalt sinu esimese sissemakse summast, kuid on ka boonuseid, mille puhul on vajalik täita panustamise tingimused. Kui plaanid ühel veebilehel püsivalt mängida, pakuvad suuremad boonused pikemas perspektiivis paremat tulu.

Otseülekanded spordisündmustest. Mõned suuremad kihlveokontorid pakuvad oma klientidele tasuta spordiülekandeid. Ilmselgelt on see fantastiline kontseptsioon ja kui tunned, et pead mänge otseülekandes vaatama nende toimumise ajal, näiteks kui panustad reaalajas, võib tasuta voogesituse olemasolu olla valiku tegemisel oluline.

Panustamise limiidid. Tavaline mängija ei pea tõenäoliselt kunagi muretsema oma kontode panustamise limiitide pärast, kuid tõsisema panustaja jaoks võivad need muutuda tõeliseks probleemiks. Kui arvad, et võid panustada suurte summadega, siis veendu, et kihlveokontor võtab vastu ka kõrgemaid panuseid.

Sissemakse/väljamakse erinevad võimalused. Online kihlveokontori puhul üks olulisemaid asju on mängija seisukohast sisse- ja väljamaksete tegemise võimalused. Mitte igaüks ei soovi kasutada samu sissemakse- või väljamakse võimalusi, seega heida enne registreerimist pilk peale, mis on kasutamiseks saadaval. Samuti tasub tähele panna oma kontole ülekantavate summade piiranguid. Igal meetodil on maksete töötlemiseks tõenäoliselt ka erinev limiit ja aeg.

Kokkuvõte õige kihlveopakkuja valimisest

Erinevaid pakutavaid võimalusi ja tingimusi, mida kihlveoportaali valmisel silmas pidada on mitmeid, kuid kindlasti tuleks Eesti mängijatel alati ka silmas pidada, kas kihlveokontori tegevus on Eestis ka litsentseeritud ja seaduslik. Selles osas annab hea ülevaate Eesti Maksu- ja Tolliameti veebileht.

Kindlasti tasub õige valiku tegemiseks aega võtta, sest kaalutletud otsus võib hiljem paremate koefitsientide ja muude tingimuste näol vähendada olulisel määral peavalu ja suurendada mängimisest saadavat naudingut.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.