6 võimalust, kuidas teenida lisaraha

Foto: (CC) Pexels

(Sisuturundus)

Selleks, et oma majanduslikku seisukorda parandada ei piisa vaid väljaminekute vähendamisest, vaid tuleb ka suurendada sissetulekuid. Töökoha karjääriredelil tõusta võib olla keeruline ja ette võib tulla erinevaid takistusi. Järgnevalt räägime viisidest, kuidas saab lisaraha teenida.

  1. Tööampsud

Tööampsud on juhutööd, mida tehakse enamasti ühekordselt või hooajaliselt. Eestis on juhutööde otsimiseks mitu platvormi, mille kasutamine on väga lihtne. Juhutööks võib olla näiteks banketil teenindajatöö, laos laomeeste abistamine jms. 

  1. Müü vanad asjad maha

Kindlasti on sul kodus riideid, jalatseid, sisustusesemeid või koguni mööblit, mida sa enam ei kasuta. See on ideaalne viis lisaraha teenimiseks! Lisaks traditsioonilistele kirbuturgudele on populaarseks saanud ka internetikirbukad, proovi järgi ka neid!

  1. Auto

Lisaks oma igapäevastele toimetustele saab autot kasutada ka lisaraha teenimiseks. Mitmes linnas üle Eesti tegutsevad sõidujagamise ja toidu kojutoomise teenusepakkujad, kes otsivad pidevalt lisatööjõudu. Kui sul ei ole võimalik oma autoga lisaraha teenida, on ka võimalus näiteks rentida olemasolev parkimiskoht välja. 

  1. Mängud

Teeni raha mängides. Online kasiino mängimine ei nõua suuri algsummasi ja võid alustada paarist eurost ning muuta neid paarikümneks euroks kiirelt ja lõbusalt. Samuti saad teenida lisaraha online pokkeriga.

  1. Käsitöö

Kui sulle meeldib kududa, puidust midagi ehitada, joonistama jms, siis saab ka sellega raha teenida! Lisaks kohalikel turgudel müümisele saad ka rahvusvahelisi turge vallutada, müües läbi etsy.com platvormi. 

  1. Hakka vabakutseliseks

Keegi pole keelanud oma tavatöö kõrvalt pakkuda vabakutselisena nt videotöötlust, tekstide kirjutamist, tõlget jms. Pane oma oskused raha teenima!

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.