Kohvi joomine teel olles sinu kaasaskantavast kohvimasinast- millist mudelit valida?

Handpresso.

(Sisuturundus)

Suvine aeg ei saa mööda minna ilma ühe pika väljasõiduta, nädalavahetuseta mere ääres või matkaseikluseta oma pere või sõpradega. Iga kohviarmastaja teab, kui oluline on kohv nende puhkuste ajal- see on aeg, kui sa saad oma hommikust kohvitassi nautida ilma ustest välja kiirustamata, just siis on sul aega proovida kõiki neid erilisi kohvisorte, mida sa siiani oled hoidnud sõpradega jagatud maitsmispeoks. See artikkel soovitab mõningaid suurepäraseid kaasaskantavaid kohvimasinaid, mida on hea oma järgmisele seiklusele kaasa võtta või millega kodus mõnda täiesti uut valmistamismeetodit proovida. Nii et loe edasi, kui tahad tutvuda Aeropressi ja Handpresso kohvimasinatega, saada teada, kuidas kohvi teel olles keeta ja millised oad peaksid nende masinate jaoks kõige paremini sobima.

Aeropressi maagia- variatsioon

Väike pruulimisvahend Aeropress, kasutab kohvi pruulimiseks rõhku nagu nimigi vihjab. Selle leiutas 2005. aastal Alan Adler, Stanfordi ülikooli professor ning seda hinnatakse tänapäevani ainulaadse disaini ja võime eest keeta suhteliselt lihtsalt suurepärast kohvi. Rõhust rääkides hüppab paljude mõte espressomasina juurde ning nad arvavad, et ekstraheerimiseks õige keskkonna jaoks on vaja elektrit ning rotatsioonipumpa. Kuid pärast töövahendi testimist seletab Appliance Science, et valmistusmeetod on erakordselt lihtne ja samal ajal geniaalne- käesurvest piisab, et vett läbi jahvatatud ubade suruda. Kohvi leotatakse 10-50 sekundit (olenevalt jahvatusest ja eelistatud tugevusest) ja siis surutakse läbi filtri, pressides kolbi läbi toru. Disain võimaldab kasutajal asetada aluse otse oma kohvitassi peale ja kohvi otse tassis keeta, mis on väga mugav ja eriti reisimisel eriti mugav.

Arepressiga tehtud kohvi maitseprofiil on väga omapärane ning kuna sa saad valida erinevate pruulimisstiilide vahel espressost filtrikohvini, on maitsed laialt varieeruvad. Surve võib kindlustada kooresust ja kangust, mida sa saad oma tavalisest espressost, kuid tilkumis-stiili kohvi tehes võid saavutada puhtama ja erksama maitse. Kuid käega saavutatav surve ei ole sama tugev kui espressomasinaga saavutatav, nii et konsistents ja kangus võivad vähe, domineerida. Selle masina mitmekülgsus ei lõpe valmistusviisidega, selle masinaga sobivad ka pea kõik kohvid ning nii espresso kui tilkkohvi joojad saavad keeta oma lemmikubasid sama masinaga ning nautida ideaalse maitsega tassitäit. Valmistatavad joogid on: espresso stiilis kohv, piimabaasil joogid (kui sa valid lisaks ka piimavahustaja), filtriga tilgakohv ja isegi tee.

Handpresso kohvivalmistamise vahend väljasõitudeks ja muuks

Handpresso kohvivalmistaja on veel üks kohviarmastajate jaoks hädavajalik reisikaaslane, mis on seekord sihitud rohkem espressofanaatikute poole. Väike, kompakte ja kerge keetmisvahend mahub kohvrisse või reisikotti ja võib kaasa sõita igale reisile. Sa pead ise vett kuumutama ja oma lemmikubasid jahvatama, aga see on ka kõik. Handpresso kasutab sarnaselt Aerpressile survet et kohvi ekstraheerida. Praegusel juhul kasvatatakse survet manuaalse pumpamisega. Ainulaadne disain laseb tekitada kreemise espresso jaoks piisavalt suure rõhu, kuid mida suuremat rõhku sa tahad, seda rohkem pead sa ka pumpama. Järelikult tassikese espresso pruulimiseks 16 baari juures vajab mõne minuti ja väikest pingutust, eriti kui tahad keeta paar tassi järjest enda ja oma sõbra jaoks .Mitmekülgsusest rääkides laseb Handpresso kohvimasin espressostiilis jookide pruulimist ja kui sul on piimavahustaja, saad sa ka valmistada piimapõhiseid jooke, mis koosnevad espressost ja piimavahust. Kuid bränd leiutas ka automaatse Handpresso, mida saab kasutada autos, sest see ühildub sinu 12V sigaretisüütajaga, mis teeb valmistamise väga lihtsaks ja automatkal erakordselt mugavaks. Handpresso järgmine hea omadus on, et selles saab kasutada jahvatatud kohvi või ESE (kergesti valmistatav espresso) kohvipatju, mis teeb puhastamise protsessi palju lihtsamaks ilma masinasse jahvatatud kohvi jätmata. Digitaltrends testis seda sõitmise ajal ning leidis, et seda on siiski parim kasutada sõitmispauside ajal, sest kuigi valmistamise protsess on üsna lihtne, on valamine üsna keerukas ja keegi ei taha oma autoistmetele kohviplekke!

Maitset saab võrrelda sinu tavalise espressoga- rikkalik ja kreemjas, sest rõhk võib olla üsna kõrge ja tegelikult kõrgemgi kui see, mida on võimalik Aeropressiga saada. Seega saad sa intensiivsema ja kreemisema kohvi. Sa saad maitsenoote muuta vähem või rohkem pumpamisega, mis muudab rõhku nagu vaja.

Puhkuse ajal on viimane asi, mille pärast sa muretseda tahad, see, kuidas endale korralikku tassitäit kohvi pruulida. Nii et usaldusväärne kohvivalmistamise vahend, mida saad kasutada kodus ja endaga ka kaasa võtta olenemata sellest, kuhu ja kuidas sa otsustad reisida (auto, lennuki või koguni rattaga?), võib osutada su kohvivajaduste täitmiseks parimaks lahenduseks. Kerge ja kompaktne disain ning suurepärased tehnoloogilised lahendused võimaldavad sul võtta barista rolli olenemata asukohast ning valmistada kohvijooke espressost tilgakohvi või isegi cappuccinoni, vähemalt seni, kuni piim on käeulatuses. Reisi ringi ja naudi kohvi, ükskõik, kus sa oled.  

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.