Karile sõitnud Viking Grace naaseb pühapäeval laevaliiklusse

Viking Grace. Foto: Viking Line

Viking Grace naaseb laevaliiklusse pühapäeval, 29. novembri õhtul kell 20.55 Turust. Laeva kahjustused olid pärast möödunud laupäevast juhtumit Maarianhamina sadama juures karile sõites minimaalsed, viga sai üks sõukruvidest, laeva põhi on kahjustusteta.

“Oleme väga tänulikud, et Viking Grace'i kahju oli minimaalne. Üks laeva sõukruvidest sai vigastada ja seda remonditakse praegu. Laeva põhi ei saanud kahjustada. On rõõmustav, et laev naaseb nii kiiresti liiklusse,” ütles Viking Line'i kommunikatsiooniosakonna juhataja Johanna Boijer-Svahnström.

Viking Grace pakub lähinädalatel jõulude ajal populaarset jõululauda, mille on välja töötanud Rootsi peakoka meeskond. Sel aastal koosnevad jõululaua soojad ja külmad road klassikalistest roogadest, millele on antud uusi värskeid mõjusid. Taxfree kaupluses on kogu moe- ja aksessuaaride valik 30% tavahindadest soodsam.

Turu-Ahvenamaa-Stockholmi liinil sõitev laev sõitis karile 21. novembril Mariehamni sadama lähedal. Laeval oli 331 reisijat ja 98 meeskonnaliiget, keegi neist viga ei saanud. Viking Grace sai väiksemaid kahjustusi ja sõitis sündmuskohalt oma mootorite jõul Naantalis asuvasse Turu remondidokki.

Asukoht

60.0921989937, 19.9280219968

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.