8 põnevat reisisihtkohta kasiinosõpradele

Las Vegas. Foto:Carlos Charles / Pixabay

(Sisuturundus)

Kuna piirid üle kogu maailma on järk-järgult avanemas, on reisisellidel jälle aeg teha tulevikuks reisiplaane. Kui sinu näol on tegemist aga reisisõbraga, kes naudib õnnemänge või tahab lihtsalt kogeda ootamatut reisikogemust, tasub mõelda paikadele, mis on tuntud kui õnnemängumekad.

Alljärgnevalt leiad kaheksa sellist reisisihtkohta, mis sobivad õnnejanulistele reisisõpradele.

1. Las Vegas

Ameerikas Nevada osariigis asuv Las Vegas on sama hea kui kasiinotööstuse sünonüüm. Sisuliselt võib öelda, et kui mäng pole saadaval Vegases, ei ole see saadaval kuskil.

Kurikuulsas linnas on ligi sada kasiinot ja rohkelt meelelahutusasutusi, mistõttu on see tuntud kui ehe meelelahutusmeka. Kuna tegemist on ühega ainsast kahest osariigist Ameerikas, kus üldse on lubatud ka näiteks spordipanustamine, on arusaadav, miks Vegas on kasvanud niivõrd võimsaks paigaks.

2. Macau

Kuigi Vegase nimi on kõigile tuntav, võib see peatselt muutuda, kuna Hiinas asuv Macau regioon on suisa seitse korda suurema kasiinotööstusega kui Las Vegas. Kuna Macau asub mere ääres, on tegemist imekauni paigaga, mis on niisama kaunis reisisihtkoht isegi kasiinoväliselt.

Tulles aga tagasi kasiinode juurde, siis Macaus asub maailma suurim kasiinosaal, kus on suisa 1760 slotimasinat ja üle 600 mängulaua. „The Venetian“ nime kandev kasiino on midagi, mida peaks oma silmaga nägema iga õnnemängusõber.

3. Reno

Kuna Nevada osariigis on hasartmängud lubatud, on lisaks Las Vegasele muutunud populaarseks kasiinoturismi punktiks Reno.

Reno on küll tunduvalt väiksem kui kaks eelmainitud paika, kuid tänu oma looduskaunile ümbrusele on see suurepärane valik neile, kes soovivad lisaks kasiinos mängimisele ka veeta aega vabas õhus, võttes ette matku.

4. New Jersey

Ameerika idarannikul asuv New Jersey on ühe kõige põnevama kasiinolinna kodu: seal asub Atlantic City, mis on ameeriklaste seas muutunud ülipopulaarseks õnnemängupaigaks. Mõne aasta eest nimetati Atlantic City maailma parimaks kasiinosihtkohaks, suuresti tänu kaunitele liivarandadele ja suurepärastele meelelahutusvõimalustele.

5. Kariibi mere saared

Kariibi mere saared nagu näiteks Bahama sisaldavad mitmeid vingeid kasiinosihtkohti. Üks taolistest on Bahamas asuv „Atlantis“, kust leiab ligi sada mängulauda. Kuurortil on seejuures isegi omaenda rand ja mitmed muud meelelahutuspaigad.

Erinevaid õnnemänguasutusi leiab ka teistelt Kariibi mere saartelt. Kui tahad nautida imelist loodust, rahulikku ümbrust ja keerutada slotimänge, tasub reis ette võtta mõnele Kariibi saarele.

6. London

Eestile pisut kodusemana tunduv London on tuntud kasiinolinn tänu peenetele kasiinodele, kus õhkkond on nii särav, et tekib tunne nagu oleksid sattunud James Bondi filmi. Muidugi aitab asjale kaasa kasiinotöötajate lahe briti aktsent!

Londoni kasiinodes saab mängida põhimõtteliselt kõike, alates slotikatest kuni spordipanusteni. Viimased on seejuures Londonis eriti populaarsed, olles leitavad peaaegu igast mängupaigast.

7. Singapur

Singapur pole veel küll väga tuntud kasiinovaldkonna reisipunktina, kuid tänu luksuslikele meelelahutusvõimalustele on see peatselt muutumas. Muuhulgas leiab Singapurist näiteks ülimalt luksusliku kasiinokuurorti Marina Bay Sands, kus mängijaid ootab ees rohkem kui 350 mängulauda.

Lisaks kasiinodele on Singapuris võrratuid ööklubisid, spaakuurorte, teemaparke ja palju muud, millega end põhjalikult hellitada.

8. Monte Carlo

Monacos asuv Monte Carlo on vaieldamatult Euroopa kõige olulisem kasiinopunkt ning ühtlasi kõige legendaarsem kasiinolinn kogu maailmas. Kuigi panuseid saab teha igaüks, on Monte Carlo eriti tuntud just highrollerite poolest – sealsetes kasiinodes mängivad maailma kõige rikkamad inimesed.

Muidugi on linnas veel rohkelt muid meelelahutuspaiku, kõik nendest tipptasemel kvaliteediga. Kes otsib luksust, selle jaoks on Monte Carlo justkui loodud.

Kasiinod on saadaval ka reisi ajal

Isegi, kui sa oled parasjagu kodus või oled juba suundumas reisile, saad erinevaid mänge proovida oma nutitelefoni kaudu igal ajal. Seni, kuni sul on internetiühendus, on õnnemängud alati saadaval tänu mitmetele online kasiinodele. Siit leiad nimekirja kasiinodest, mis on reisi ajal saadaval.

Tänu online kasiinode mugavusele saab sadu mänge nautida olenemata sellest, kus sa parasjagu viibid. Mängi kas või mänguraha eest, et õppida tundma mängureegleid – internetikasiinod on loodud selleks, et tuua õnnemängud inimestele lähemale, kuid seda turvaliselt ja vastutustundlikult.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.