Kuidas vahetada rattarehvi? Soovitused

Jalgratas.

(Sisuturundus)

Kui Sa kasutad jalgratast igapäevase, konkreetsesse sihtkohta jõudmise vahendina, siis soovitame Sul tutvuda selle peamiste parandamise võtetega, kuna see võib tagada, et probleemide tekkimisel saad neid võimalikult kiiresti lahendada. Lihtsalt iga kord käia meistrite juures on väga kallis ja vähesed saavad endale seda lubada.

Üks peamistest probleemidest, millega puutuvad kokku jalgrattaomanikud on rattad ja nendega seotud probleemid. Lõhkenud rehv on harilik nähtus ja kui Sa oskad seda vahetada, siis saad tekkinud rikked lahendada täiesti tasuta. Järgnevalt näitame ära rattarehvi vahetamise nüansid, mida peab teadma igaüks.

Kõigepealt tuleb muretseda uus rehv. See osta kindlasti spetsialiseeritud kauplemiskohast, kuna siis võid olla kindel kvaliteedis. Kui rehv on olemas, on aeg seda vahetada. Kõige parem on paigaldada jalgratas spetsiaalsetele alustele, et see püsiks stabiilselt paigal. Seejärel võta väiksed spaatlid, mida saab samuti soetada spetsialiseeritud kauplemiskohas. Kui Sa ei taha täiendavalt kulutada, sobivad ka plastmassist või metallist pulgad. Pista need rehvi taha ja tõmba vähehaaval alla, et rehv tuleks raami küljest lahti. Tavaliselt hakkab see vähehaaval maha kooruma, kuni kätte jääb rattaraam koos sisekummiga, mis tuleb samuti eemaldada. Kui rehvi sisse on jäänud õhku, võid selle välja lasta ja rehvi kokku panna. Katkise rehvi soovitame viia ümbertöötlemiskohta, kus sellele antakse võimalus “olla teist korda vajalik”. Enne uue rehvi paigaldamist kontrolli, kas see on tõesti uus ja terve. Kõigepealt paigalda veljele sisekumm, seejärel paigalda rehv, alustades alt, mida on tavaliselt lihtne raamile peale tõmmata. Loomulikult ainult sellisel juhul, kui leidsid sobiva suurusega rehvi, seepärast tuleb ka sellele tähelepanu pöörata.

Ja ongi kõik, Sinu jalgratas on sõitmiseks valmis! 

Mida rohkem Sa tead, seda paremini saad hoolitseda enda jalgratta eest. Kõige parem on osta jalgrattaid spetsialiseeritud kauplemiskohtadest. Sellisel juhul annab spetsialist Sulle nõu, milline jalgratas on Sulle parim ja milline hooldus on sellele vajalik. Kui tead, kuidas jalgratast sobivalt hooldada, saad tagada, et ratastega ei oleks probleeme ja transpordivahend teeniks ilma mingite riketeta.

Külastage meie veebisaiti: Jalgrattapood – Bikko.ee.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.