Ning maailma (ja Eesti) parim hotell on...

Tulemar Bungalows and Villas

Igal aastal valib TripAdvisor oma külastajate eelistuste põhjal võlja maailma parimad majutuskohad. Nii ka seekord - võitjaks osutusid hütid Costa Ricas. Vaata lähemalt, miks.

TripAdvisor Travellers Choice on auhind, mida jahivad kõik hotellid üle maailma, mis soovivad maailma ühe suurima reisiarvustussaidi kasutajatele head muljet avaldada. Võitjaks saada pole lihtne, veelgi keerulisem aga on seda saavutada kuskil külkmal ja pimedal maal, sest tavaliselt võidavad ikka mõne sooja maa luksuslikud rannapuhkuse villad või promenaadihotellid. 

Seegi kord on võitja sooja lõunamaa mere kaldalt, kuid hütid ise polegi nii lõputult luksuslikud.

Maailma nr 1 on Tulemar Bungalows & Villas. Bangalod on ehitatud 1980ndatel lopsakale mäenõuvale, pakkudes oma kuusnurkse kujuga põhiruumides kõiki hotellimugavusi. Samas on olemas ka luksusvillad, mis pakuvad rohkem ruumi ja veelgi enam mugavusi. Kompleksis on neli basseini, ilus liivarand ja džungel.

Esi-veerandajast leiab veel väikseid hotelle Itaaliast, varemgi edetabelis figureerinud Kambodža hotelle, Austria alpispaa, USA; Mehhiko, Peruu ja Suurbritannia hotelle. Muidugi ka alati tippu saanud Mauritiuse ja Maldiivide jalad-vees ookeanikämpinguid.

Vaata maailma edetabelit siit.

Kuid lisaks reastatakse ka loomulikult regioonide parimad. Euroopas on esikohtadel ka maailma TOP 25-sse kuulunud Hotel Belvedere (Itaalia), teisel kohal Hotel Alpin Spa Tuxerhof (Austria), kolmandal Kayakapi Premium Caves - Cappadocia Türgist.

Meile lähimad Euroopa parimad hotellid asuvad Poolas ja Tšehhis.

Eesti parim hotell asub väljaspool Tallinna

Üllatuslikult polegi sel aastal külastajate poolt kõige paremaks hinnatud mõni Tallinna suurhotell (või vanalinna butiik). Selle tiitli võitis hoopis Tartu majutusasutus:

1. koht - Lydia Hotell

Vaated avanevad Eesti parimast hotellist otse Raekojale, Pirogovi pargile ja Ülikooli tänavale. Parim koht ilmselt Tartus ja oleks raiskamine, kui seal ei oleks parimat hotelli.

10 parimat hotelli Eestis olid järgmised:

  1. Lydia Hotell
  2. Hotell Palace
  3. Hilton Tallinn Park
  4. Georg Ots Spa Hotel
  5. Hotell Telegraaf
  6. Savoy Boutique Hotel
  7. Toila Spa Hotell
  8. Hedon SPA & Hotel
  9. Vihula Manor Country Club & Spa
  10. Estonia Resort Hotel & Spa

 

 

Asukoht

9.4079301, -84.1583714

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.