Miks te otsite infot viimase hetke reiside kohta?

Lennujaamas. (CC) Pixabay

 
(Sisuturundus)

Viimase hetke pakkumised pole kadunud. Nii on ja keegi võib jahmuda. Viimase minuti reisid on kogunisti armastatud ning hinnatud võimalus kokku hoida.

Kas te otsite infot säästmist võimaldavate pakkumist kohta? Kokkuhoid on kindlasti üks olulisematest põhjustest. Miks? Põhjuseid võib tuua veel järgnevaid: keegi ei saa liiga suurt palka; mitte kõik ei kipu reisidele palju kulutama; kõigile ei meeldi teha pikki plaane ette, kuid on õnnelikud kui leiavad kohe midagi kiiret ja odavat; kõik ei pruugi teada, mis saab poole aasta pärast, nii et viimase minuti reise peetakse heaks võimaluseks, need leiavad aset nüüd ja kohe.

Spontaansusest

Veebis on palju pakkumisi: viimase minuti reisid võivad olla äärmiselt odavad, reisikava – fikseeritud. Selliseid pakkumisi leiab näiteks Kidytour.ee veebilehelt. Nagu öeldud, on see suurepärane valik spontaansetele inimestele. Vaatame sõnastikku. Sisemistel põhjustel, loomulik, sundimatult esiletulev, vahetu – selliselt kirjeldatakse spontaansust. Võib-olla see ei ühti meie tavaarusaamaga, et spontaansus on midagi kiiret ja ettekavatsematut. Kuid mõned sõnastikus olevad kirjeldused on kui otse kümnesse. Näiteks „sisemistel põhjustel“. See on reisimisest huvitatud isik ja ta huvi tuleneb sisemistest põhjustest. Ilma selge arusaamata võib tunduda, et otsus reisida tehakse tahtmatult (sõnastikus on veel „ilma otsese välise tõuketa tekkiv, iseeneslik, isetekkiv“).

Huvi kindlate sihtkohtade vastu

Mis puutub reisidesse, siis tuleks mainida kahte punkti. 1. Info otsimine viimase minuti reiside kohta. 2. Konkreetsete viimase minuti reiside otsimine. Esimesel juhul on oluline reisimine ise, reisikorraldajad. Teisel juhul keskendutakse kindlatele riikidele.

Ükskõik, mis info teile täna huvi pakub, Internetist leiab seda küllaga. Nagu eelnevalt mainitud, võivad reisi hinnad siin päris väikesed olla. Madal hind on tugev stiimul teele asuda.

Kui te kasutate mõnd reisikorraldaja teenust, soovite tõenäoliselt seda ka uuesti teha (muidugi juhul, kui te ei pettu).

Reisimine – hobi, töö...

Enne kokkuvõtte tegemist veel paar asja reisimise kohta. Mõnele on see hobi, teise jaoks töö. Mõnikord võivad need kattuda. Oletame, et blogipidaja külastab mõnd riiki ning annab oma muljeid veebis edasi. Reisimine on hobi. Aga kui ta müüb oma saidil reklaampinda? Kui blogi pidamine pole ainult eneseväljenduseks, vaid on ka sissetuleku allikas? Nii saab reisimisest nii hobi kui ka töö.

Kahtlemata on see töö inimestele, kes peavad tegema ärireise. Kuid jällegi, kui reisimine on hobi, saab kõike ühildada. Üldiselt on välismaal käimine, hotellides ööbimine jne suur turg. Hobid ja töö jagavad seda turuosa.

Muljed? Need on erinevad. Millised tegurid määravad, kas Egiptuses käiguga võis rahule jääda? Mis otsustab selle, kas Türgis oli meeldiv? Mis teeb hotelli heaks või halvaks? Mis mõjutab muuseumikülastuse väärtuslikkust? Need on turistile esitatavad küsimused. Kuid on ka teisi küsimusi. Näiteks, millisesse riiki sõita? Sõita või lennata? Kui kauaks? Millisesse linna sellest riigist? Pole saladus, et paljud on hinna pärast väga mures. Te mõtlete, millal oleks parim aeg broneeringu tegemiseks, mis kampaaniaid võib leida jne.

Kas see teema kustutatakse kunagi? Vaevalt. Pealegi, maailm globaliseerub üha enam ja enam ning põnevust soovitakse leida välismaal. Muide, kodumaalgi on nii mõndagi külastada, mida näha ja nautida. Nii Eesti kui ülejäänud maailm on erakordsed ja huvitavad.

Viimase hetke reisid pole tühi jutt

Nagu oleme leidnud, on mitmesuguseid põhjusi ja soove, miks sageli veebist viimase hetke reise otsitakse. Ning üldiselt, seda teemat ei kata ühe artikli ega arvatavasti ka raamatuga mitte.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.