Hotelliarvustus: Cityhotel am Thielenplatz Hannoveris

Cityhotel am Thielenplatz, tuba.

Oleme Hannoveri ööbimistest varemgi rääkinud. Stiilsed on kodumajutused ja need on ka Hannoveri messidele minnes kõige mugavamalt messikeskuse lähedal. Tegemist on tavaliselt pensionäridest eramajaomanikega, kes oma tube messi lähedal välja üürivad. Kui aga ööbida otse Hannoveri südalinnas, siis Cityhotel am Thielenplatz tundub asukoha poolest sobiv valik.

Hotelli asukoht on kohe Hannoveri pearaudteejaama juures - Google ütleb, et jalutada on 5 minutit. Võib-olla tegelikkuses isegi vähem. Asukoht on lennukiga tulijale hea sellepärast, et lennujaamast viib rong otse raudteejaama ja kõik kokku teeb umbes pool tundi seiklemist, kuni oled lennujaama väravate vahelt oma hotellitoas. Rongipilet maksab 3,5 eurot, sama marsruut taksoga 40 eurot.

Iseenesest on tegu omapärase hotelliga. Kui lõpuks restoranide vahelt kitsuke hotelliuks üles leitud (punase vaibaga ees), jääb mulje, et tegemist on hoopis mõne pisikese baariga restode vahel. Siiski, personal on sõbralik ja krediitkaarti ei küsita, sest askeetlikult lihtsas toas pole mingeid lisandeid, mille eest hiljem raha kasseerida. 

Võiks öelda, et paljud asjad on vanakooli hotellindusest. Väga kitsasse fuajeesse mahub üks diivan ja ei midagi muud, lift on käsitsi avatava uksega. Numbritoa võti ulatatakse raske metallmunaga, et seda kogemata kuhugi ära ei kaotaks. Tegelikult see raske "võtmehoidja" innustas võtit kogu aeg kuhugi lauale sokutama, sest nii raske võti taskus on liiga kaalukas.

WiFi parool on küll ära-arvatav, kuid õnnestus ikkagi ära unustada. WiFi on aeglasevõitu, aga töötab ja veab veebilehed kõik lõpuks kindlalt kohale nagu raskeveohobune. 

Laud.

Lameteler on seinal ja programmivalik kirju, laual asub ka Apple´i seadmete laadimisdokk-kõlar-äratuskell. See töötab vanema laia pistikuga, nii et Androidi-inimesed võivad rahulikult oma telefoni seinakontaktist laadida.

Laminaatpõrandaga askeetlik tuba sisaldab kõiki eluks vajalikku, kuigi konditsioneer või kliimaseade oleks olnud väga abiks sel +30 kraadisel päeval (ja üle +20 kraadisel ööl). Siiski oli öösel üsna jahedavõitu lõpuks.

Smart City Hotel

Vannituba on samasuguse kiiksuga, nagu oli hiljuti arvustatud Pariisi hotellis - aknaga. Seekord tuppa. Õigemini oli üks sein laotud vannitoa ja elutoa vahel klaaspaneelidest. Üksi ei sega, ilmselt ka kahekesi pole kõige häirivam, aga perega on natuke imelik, kui alati on näha, kes potil istub või duši alla läheb. 

Samas on tegemist Hannoveri esimese DESIGN hotelliga, seega võib olla see klaassein duši ja toa vahel ka taotluslik, et lahendada  mingi disainiülesanne. 

Voodid on lahku ja kokku lükatavad ja kuna voodil on rattad all, siis kokkulükatud voodi võib lahti veereda, kui liiga kahe voodi vahele kalduda.

Smart City Hotel.

Üllatavalt on hotell pannud voodi kõrvale kaks vaba pistikut - tavaliselt öömajad koonerdavad nendega. Voodi kõrval sai laadida nii mobiili kui toita arvutit, ei pidanud öölampi seinast välja tõmbama hakkama, nagu paljudes muudes hotellides on vajalik.

Samamoodi lakoonilise disainiga on ka restoran teisel korrusel, kus pakutakse varahommikust einet, mis on ruumi hinna sees. Tradtsiooniline vorstikesed-munapudru-sink-juust-saiakesed on esindatud, midagi erilist väga silma ei hakanud ja millestki väga puudust ka polnud. 

KOKKUVÕTTEKS on Cityhotel am Thielenplatz lihtne, askeetlik ja väga hea asukohaga linnahotell Hannoveris, kui tahaks pigem kesklinnas kui messiala läheduses äärelinnas olla. Hinnad algavad 65 eurost, mis on Hannoveri kesklinna kohta üsna hea hind. Kolmetärnihotell pürgib praegu neljatärnihotelliks.

PLUSSID

+ Hea asukoht
+ Normaalne hind
+ Puhas ja korras
+ Pistikupesasid piisavalt

MIINUSED

- Konditsioneeri polnud
- Kitsavõitu fuajee ja kulunud välimusega koridorid
- Läbipaistva seinaga duširuum (kui reisid nt perega)
- Aeglane WiFi

HINNAD

Alates 65 eurost (2018), kahene tuba al. 70 eurost

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.