Eestis on traditsiooniliselt populaarsed linnareisid, spaapuhkused ja laevapiletid

Viin. Foto: Shutterstock

Ei ole midagi uut Eesti ostjate reisiharjumustes. Sel nädalal Tallinnas ja Tartus toimuval Osturallil lähevad Wris Reisibüroo soodsatest reisipakkumistest enam kaubaks traditsiooniliste hittidena linnareisid, spaapuhkused ja laevapiletid. Päikesereisidest on sihtkohana taas populaarsust kogumas Egiptus.

Wris Reisibüroo juhatuse liikme Aili Kägu sõnul on sarnaselt varasematele aastatale jätkuvalt populaarsed nii-öelda pika nädalavahetuse reisid mõnda Euroopa linna ning lõõgastuspaketid kodumaistes spaades. Sihtkohtade populaarsus sõltub Kägu sõnul paljuski sellest, kuhu pakutakse parasjagu hea hinnaga lennupileteid, samuti on oluline turvalisus kohapeal. „Linnareisidest on praegu populaarsemad sihtkohad Praha ja Viin, spaadest on aga kõik valikus olevad kohad osturalliliste poolt suhteliselt võrdselt hästi vastu võetud,“ ütles Kägu.

Kuigi Kägu sõnul müüvad hästi ka lennupiletid, lähevad Osturallil siiski enam kaubaks paketireisid. „Kuna lennupiletid on Osturallil tavapärasest odavamad, siis on ka paketid sellevõrra soodsamad. Reisi koos ööbimisega on võimalik saada sisuliselt tavapärase lennupileti hinnaga,“ ütles Kägu.

Talvistest päikesereiside sihtkohtadest tuntakse Kägu sõnul suurt huvi Iisraeli vastu, samuti küsitakse palju reise Egiptusesse. „Kui vahepeal ei julgetud Egiptusesse turvakaalutlustel reisida, siis nüüd on see sihtkohana taas populaarsust kogumas. Egiptus on talvisel reisihooajal üks väheseid sihtriike, kus on soe, kuhu pääseb mugavalt lühikese otselennuga Tallinnast ning kuhu reisimine ja kus puhkamine kohapeal on võrdlemisi soodne,“ ütles Kägu.

Sarnaselt eelmistele aastatele, pakub Wris Osturallil erinevaid linna- ja päikesereise, kruiise ja hotellipakette, spaapakette ning lennupileteid arvukatesse sihtkohtadesse üle maailma. Soodsad reisipakkumised on saadaval Osturallil Tallinna Kaubamaja 2. korrusel Naistemaailmas ja Tartu Kaubamaja 2. korrusel Naiste Kingamaailmas kuni pühapäevani.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.