Anne Samlik kuulutati Euroopa turismiauhinna laureaadiks

Anne Samlik. Foto: Erlend Štaub

Euroopa Hotellide ja Restoranide assotsiatsioon HOTREC kuulutas Tallinnas toimunud aastakonverentsil Euroopa Turismiauhinna laureaadiks Estraveli pikaajalise juhi Anne Samliku.

Konverentsi võõrustaja Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu juhatuse esimehe Verni Loodmaa sõnul on Anne Samlik olnud üks Eesti turismimaastiku olulistest kujundajatest. „Teda hinnatakse kõrgelt nii riigis sees kui meie välispartnerite poolt,“ ütles Loodmaa.

Euroopa turismiauhinnaga (European Hospitality Foundation Award) tunnustatakse isikuid, kes on oma pikaajalise tegutsemisega hotellimajanduses ja turismisektoris andnud märkimisväärse panuse külalislahkuse arendamisse. Auhinnaga pärjatakse parimaid sagedusega kaks korda aastas. Auhinda annab välja 2006. aastal loodud fond The European Hospitality Foundation, mille eesmärgiks on finantseerida HOTRECi tegevusvaldkondadega seotud mittetulunduslikke projekte.

HOTREC on Euroopa riiklike kutseühingute katuseorganisatsioon, mis esindab Euroopas tegutsevaid hotelle, restorane, kohvikuid ja teisi samalaadseid ettevõtteid.

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.