Viking Line’i laevad läbivad 8 miljoni eurose uuenduskuuri

2016. aasta kevadest saavad Viking Line’i kruiisireisijad osa merereisist uuendatud punastel laevadel. Värskema ilme saavad laeva kajutid ja spa-osakond ning suureneb restoranide ja kohvikute valik.  Viking Line investeerib kolme kruiisilaeva moderniseerimisse 8 miljonit eurot.

Viking Line’i laevad Viking Grace, Amorella ja Gabriella on aasta alguses järgemööda dokis. Kuivdokis oleku ajal läbivad laevad tavapärase hoolduse, teostatakse mitmeid täiendusi ja parandusi ning täiustatakse laevade turvalisust.  

„Soovime jätkuvalt pakkuda oma klientidele kogemusi, mis pole mujal kättesaadavad. Me kuulame oma klientide soove, järgime tänapäeva turismi trende ning üritame neid võimalikult terviklikult ellu viia,“ ütleb Kaj Takolander, Viking Line’i Soome, Baltikumi ja Venemaa müügi- ja turundusjuht.

Uuenduskuuri läbib ka tänavu suvel Tallinn-Helsingi liinil lisaväljumisi tegema hakkav Gabriella. Pärast kahenädalast dokis oleku aega, avatakse kaheksa uut restorani ja baari ning moderniseeritakse 100 Comfort ja Premium klassi kajutit. 
„Eelmisel aastal läbis Mariella sarnase uuenduskuuri ning kliendid on uuendused väga soojalt vastu võtnud, eriti meeldisid kaheinimese voodid kajutites ning mitmekülgne restoranide valik,“ ütles Lauri Orpana, Helsingi-Stockholm liini juht.

Ka tänavu suvel teevad Viking Line’i  laevad Mariella ja Gabriella suviseid lisaväljumisi Tallinn-Helsingi liinil.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.