Maailma suurim hotellikett Best Western otsib Eestist uusi liikmeid

Pärast edukat laienemist Poola ja Venemaale otsib hotellikett Best Western uusi liikmeshotelle Balti riikidest ja eriti Eestist.

 „Tänapäeval on majutusturg muutunud aina ülemaailmsemaks - nii erinevatest paikadest saabuvad turistid, kuid ka rahvusvahelised suurettevõtted otsivad oma parteriteks tuntud hotellikette. Seega on eraomandis olevate majutusettevõtete peaküsimuseks, kuidas liituda tõhusate ja edukalt töötavate müügikanalite ning juba tuntud brändidega kaotamata oma äri üle kontrolli. Sageli on kiireimaks ja kulutõhusaimaks lahenduseks ühinemine edasimüüva firma või liikmetega organisatsiooniga. Best Western pakub Eesti hotellide omanikele ja juhtidele just viimast varianti,“ kommenteeris Saija Kekkonen, Best Western Hotelsi Soome, Balti riikide ja Poola piirkonna tegevjuht.

Saija Kekkoneni sõnul on  Best Western Eesti hotellijuhtide jaoks ainulaadne võimalus saada kasu tuntud brändi müügiedust ja kontaktidest, säilitades siinjuures ettevõtte rahalise ja administratiivse iseseisvuse. „Ülemaailmse brändi rajamine on aastakümneid kestev töö ning Best Westerni hotellid on selle juba saavutanud,“ selgitas Saija Kekkonen. 

Best Westerni brändiga saab liituda kolmes kategoorias - Best Western, Best Western Plus ja Best Western Premier.

Best Western võtab 17. - 19. veebruaril osa Tallinnas toimuvast turismimessist Tourest. Kõigil huvitatutel on võimalik saada lisainfot ja soovi korral kohtuda eraviisiliselt ka Best Western Hotelsi Soome, Balti riikide ja Poola piirkonna tegevjuhiga. Vestluseks Saija Kekkoneniga on võimalik aeg eelnevalt kokku leppida, kasutades kodulehe aadressi www.bestwestern.fi/tourrest.

1946. aastal asutatud eraomandis hotellide müügi- ja turundusorganisatsiooniga Best Western liitus eelmisel aastal Poolast kuus majutusasutust. Möödunud aastal avas Best Western Venemaal aasta jooksul kolm hotelli, millest üks on hiljaaegu uksed avanud Best Western Plus märgistust kandev esimene hotell Moskvas.

Igal  Best Westerni brändi hotellil on iseseisev omanik ja operaator. 65 aastat tegutsenud Best Western majutab igal ööl sadu tuhandeid inimesi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.