Las Vegas

Las Vegas

Nevada pealinnaks on Carson City, tegelik elukeskpunktiks aga Las Vegas. Maailmalinn lausa vohab samanimelise oru servadest üles paisudes. Jälgin lennukist Las Vegase miljoneid jaanimardika tulesid ja imestan, kust küll see energia küllus ja raiskamine. Linn on alguse saanud hoopis erilisel moel - kurjategijatest. Aga Las Vegas ei jää tühjaks, vastupidi kasvab hirmuäratava hooga.

Saanud miljonlinnaks ja haarates enamuse Nevada elanikkonnast, on see linn ka edasi pahede lokkamise paigaks. Kui ülejäänud Nevadas jalutab ringi tuul, siis selles lõbu pealinnas on lõbu laialt. Ja rahvale see lihtsalt meeldib, enamus aega kaotada ja siis üks kord võita. Kuidas muidu selgitada fakti, et isegi pärast 11. septembri New Yorgi sündmusi ei langenud külastajate arv. Rahvas oli vaid paar päeva tumm. See oli shokk, mis sadas alla nagu terroristide lennukki, kuid kadus kiiresti. Praegu elab lõbustuste pealinn oma igapäevase argielu rütmis.Mis sest et vahete vahel keegi Luxori lae alt alla hüppab, olles kaotanud vähemagi lootuse kaotatud raha tagasi võita.
Lohemaod tegutsevad edasi Nevada inimeste hinges.
Artikkel aga ei tahtnud jätta pessimistlikku muljet vaid vastupidi optimistlikku. Kõik oleneb ju sust endast, kas minna kergema vastupanu teed või raskema vastupanu. Eks see olegi elu põhiküsimus:Olla või mitte olla..

Asukoht

36.132551, -115.180183

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.