Roostal avati tasemel seiklusrajad

Laupäeval avati Roosta puhkekülas uus seiklusradade park, mis koosneb kolmest eri tasemega seiklusrajast puude otsas.

Sinine rada on tehtud kõige väiksematele ja noorematele. Koosneb 8 kergest seiklusraja elemendist. Elemendid asuvad madalal (ca 1m), kus vanemad ei pea laste kukkumiste pärast muretsema. Sinine rada on ka ühtlasi osalejate treeningrajaks, et olla valmis kõrgematele radadele minekuks. Sellele rajale soovitatakse minna alates 4.-5. eluaastast.

Punane rada on püstitatud 4-5 meetri kõrgusele ja on keskmise raskusega. Koosneb 12 elemendist, mis on paigaldatud nii, et nad moodustavad nii tasapinnalisi kui ka viltu asetsevaid elemente, mis muudavad punase raja läbijate jaoks vaheldusrikkaks.

Must rada on kombineeritud 13 kõige erinevamast ronimis- ja laskumiselemendist, mis on paigaldatud 8-10 meetri kõrgusele. Raja läbimiseks on osalejatel vaja jõudu, tahet ja nobedust. Rada kulmineerub 60 m pikkuse köisraudteega.

Raja leiab Roosta administratsioonimaja lähedalt - natuke tuleb tuldud teed pidi tagasi minna, siis nõks paremale ja nõks vasakule ja kollased estakaadid mändide otsas juba paistavad. Nädalavahetustel on lõbu hinnaks 250 kr, nädala sees 200 kr. Kui instruktor saadab, lisandub 200 kr tund. Reisijututoal seekord proovida ei õnnestunud, aga järgmine kord ehk räägime juba ka muljetest puu otsas.

Vaata lähemalt.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.