Reisijututuba näitas Looduseomnibussi õhtul reisipilte

Looduseomnibuss küsis, kas Reisijututuba sooviks tutvustada oma reise esmaspäevasel looduseõhtul. Ja eelmisel nädalal ilmuski Looduseomnibussi lehele järgmine teade:

Loodusõhtu Rahvusraamatukogus

Esmaspäeval 27. märtsil 2006 kell 18.00

Reisijututoa aastaringreis mööda Eestimaad.

Reisijututuba on seltskond, kes peaaegu iga nädal reisib ja kajastab seda hiljem ka oma veebilehel. Sellest, mis kohad viimasel aastal seltskonna teele jäid, räägib ning näitab pilte reisijutud.com toimetaja Kaido Einama. Oma uusi ning juba armsaks saanud lugusid laulab Kait Tamra.

Ettevalmistus oli veidi keeruline, sest kuigi oli lubatud teemaks aastaring, oli viimase aasta jooksul eestis nii palju reise tehtud, et enamus tuli ikkagi välja jätta. Valik on subjektiivne ja nii saigi osa reise ka juhuslikult siss epandud - et erinevatele maitsetele ka midagi.

Kogunes 316 pilti. Iga reisi esimese pildi peale sai ka väike tutvustus kirjutatud. Nii polnudki Powerpointi vaja - sai pildid slaidiprogrammina esitada.

Kell 17 lõppes Rahvusraamatukogu nurgasaalis statistikaameti koosolek ja kohe pandi üles ka Looduseomnibussi piletilaud. Ligi kargas keegi onkel, kes kurtis, et linn on hukka läinud. Põhjus oli tal kummaline - Tallinna linn nimelt keeldub loomast tutvumistalitust. Et peaks olema üks ametnik, kes paare kokku viib. Suurendab iivet jne.

Rohkem manifestidega kodanikke polnud ja poole kuue ajal oli juba kogunenud märkimisväärselt inimesi. kella kuueks oli saal peaaegu täis. Tuldi küsima, et mis seltskond seal Reisijututoas reisimas käib ja kas pensionäre ka kampa võetakse. Sai lubatud, et ikka võetakse. Ainult et alati ei pruugi autosse mahtuda. Kui oma transport olemas, siis pole muidugi probleemi.

Kait Tamra küsis, palju ta vaheaegadel mängib ja siis võttiski Jaan Riis mikrofoni kätte.

Kõik sujus rahulikult, Tamra laulud haakusid estimaa teemaga ja rahvas kuulas täiesti vakselt. kavas olid siis järgmised reisid:

1. plokk
 

 

2. plokk
 

 

3. plokk
 

 

Ja aastaring saigi täis. Kahe tunniga oli programm läbi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.