Reisiplaneerimine - see on imelihtne

Reisi ettevalmistamiseks ei pea hakkama mööda reisibüroosid jooksma. Kaugeltki mitte - vahest saab reisi ette valmistada vaid kodus arvuti taga, toolilt tõusmata. 1-2-3 ja valmis. Olles ära teinud eeltöö sihtkoha valikul uurides näiteks neid linke siin Reisijututoa lehel (olemas ka vasakus veerus ülal "...veel" all), on reisini veel minimaalselt kolm sammu*:

1. Osta lennupilet.
Jah, see liigutus oli veel kaua reisibüroode monopol, sest lennupileti postiga saatmine oli kulukas ja tülikas. e-piletiga enam Internetist broneerimine midagi keerulist pole. Euroopast lähtuvale reisile saab soodsalt pileti broneerida siin: Opodo.

2. Broneeri hotell.
Selleks piisab avada mõni tuntud hotellibroneerimissüsteem, kus pakutakse hotellihindu letihinnaga või sellest tunduvalt soodsamalt (sest müügiks pole vaja eraldi personali ja kontorit). Kliki hotelli broneerimiseks näiteks siia: TravelNow.

3. Rendi auto.
Kui oled juba lennuväljal, ei pea muretsema kohalikule transpordile, broneerides enne rendiauto. Tee seda mugavalt juba samal lehel, kus broneerisid hotelli või lennupileti, näiteks Travelnow lehel, kus on laiem valik USA ja ookeanitagustest pakkumistest või Opodo lehel, mis keskendub Euroopast startivatele turistidele.

---
* - reisi planeerimiseks Internetis on vaja ka kehtivat krediitkaarti.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.