Peitsime Toompea aarde

Toompea aare asub siinkandis.03.06.04 kell 19:45 peitsid Toompea aarde Reisijututoa geopeitjad Kaido, Eili, Indrek ja Kaido(2). Müür, millest vallutajad pole üles murdnud, ootab nüüd geopeituse vallutajaid aaret otsima.

Koordinaadid: N 59 26 17 E 24 44 18

Raskusaste: maastik 2, peidukoht 2.

Aardesse panime: logiraamatu, landi, tulemasina, kassikulda, leedu sendi, pastakaid, Tabasalu veekeskuse priipääsme (veel kehtiva), helkuri, võtmehoidja ja veel midagi.

Vihje: aare asub koordinaatidest kolm postivahet Pika Hermanni poole, peidetud põõsa moodi puu alla.

Soovitus: aaret on lihtsam otsida hommikul või (töö-)päeval, õhtul võib ümbrus selleks liiga rahvarohke olla.

Ilmselt on tegu Vabariigi valitsusele lähima aardega. Peale aarde kadumist 11.06.04 on uus peidukoht loodetavasti juhuleidjate eest oluliselt paremini kaitstud kui varasem müüriauk müürijoodikute lemmik-karniisil, kust leidsime aaret otsides hulga pudeleid ja süstla..Toompea aluspõhjakõrgendikust saab lugeda siit ja pilte, mis sisaldavad natuke vihjeid, vaata Reisijututoa galeriist.

Aare on taastatud 15.06.04 kell 22:15 uues kohas, nii et ka eelmise peidukoha külastajad saavad soovi korral Toompea aarde taasavastada.

Palume leidjatel kindlasti endast märku anda geopeitus@geopeitus.ee ja aarde omanikele, lisades oma külaskäigu kohta kommentaari lehele (link "Lisa kommentaar").

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.