Viking Glory ületas kahe miljoni reisija piiri

Viking Glory

Kruiisilaev Viking Glory loodi eesmärgiga värskendada Läänemere kruiisikogemust ja pakkuda elamusi kõigile reisijatele. Kahe aastaga on Viking Line'i lipulaev täitnud oma lubadused ja ületanud kahe miljoni reisija arvu. 225 miljoni euro suurune investeering on osutunud edukaks, öeldakse laevafirma teates.

Viking Glory startis esimest korda Turu sadamast 1. märtsil 2022, võttes kursiks Mariehamni ja Stockholmi. Kaks aastat, 1420 reisi ja 2 057 000 reisijat hiljem on Viking Line'i 225 miljoni euro suurune investeering osutunud edukaks nii reisijate kui ka ettevõtte seisukohast. Viking Glory valitseb koos Viking Grace'iga Turu-Stockholmi liinil, kus turuosa on üle 70 protsendi, ning on meelitanud ka uusi sihtrühmi kruiisidele.

Muuhulgas on uus laev sellele liinile toonud palju rohkem Rootsi reisijaid ning on populaarne ka konverentside korraldamise kohana. 

"Viking Glory on disainitud nii, et see pakuks elamusi kõigile meeltele: saarestiku vaated piltlikult öeldes lausa voolavad suurtest akendest sisse, välitekkidel on imeilusad päikeseterrassid, restoranides serveeritakse Läänemere parimat toitu ja kajutites ootavad väga kvaliteetsed madratsid," ütleb Viking Line'i kommunikatsioonijuht Johanna Boijer-Svahnström.

"Meie kliimasäästliku lipulaeva kontseptsiooni peamine eesmärk on pakkuda reisijatele palju valikuvõimalusi ja panustada heaolusse. See vastab suurepäraselt üha enam kvaliteeti hindavate ja nõudlike klientide ootustele. Soomlased on tänapäeval valmis kulutama rohkem kvaliteedile ja isegi luksusele. Glory populaarsus mängis olulist rolli Viking Line’i eelmise aasta rekordtulu saavutamisel."

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.