Internetist laenu võtmine on kiire ja mugav

Foto: Unsplash / Pexels

(Sisuturundus)

On loomulik, et meil kõigil võib elus ette tulla olukordi, kus vajame kiirelt lisaraha. Olukord, kus on raha vaja koheselt, kuid säästudest ei piisa või need puuduvad. Sellises olukorras on hea teada kuidas taotleda laenu kiirelt ja ilma pikkade läbirääkimisteta.

Laenutaotluste menetlused on teistest aeglasemad

Kindlasti olete kuulnud ütlust "aeg on raha", nüüd saab see teie jaoks uue tähenduse. Mõnes olukorras on see täiesti tõsi, kuid raha on võimalik saada ka kiirelt.

Tavaliselt suundud laenu taotlemiseks panka, selgitad erinevates pankades oma olukorda ja küsid laenupakkumised. Laenupakkumise väljastamiseks küsib pank tõendeid sinu sissetulekute ja varade kohta.

Regulaarse sissetuleku olemasolul saad tõenäoliselt laenupakkumise, mis sõltub sinu sissetuleku suurusest. Samas ettevõtjatel võib laenu taotlemine internetist oodatust keerulisemaks osutuda pankade riskikalkulatsiooni tõttu.

Sellisel juhul võib laenu taotlemine võtta aega nädalaid ja kui asute sääste koguma hoiukontole, võib plaanide elluviimiseks kuluda aastaid. Kui on tegu väiksema summaga, on laenu saamine palju lihtsam ja kiirem teiste laenupakkujate abiga.

Raha on võimalik saada kiirelt

On loomulik, et elus tuleb ette olukordi, kus on kiirelt raha vaja. See võib olla kriis elus, näiteks veekahjustus, lemmiklooma haigestumine või teie enda haigestumine. Mõnel puhul võib lisaraha vaja minna, et täita oma unistusi. Näiteks puhkus, renoveerimine või uue ameti õppimine.

On loomulik, et elus tuleb ette olukordi, milleks teil pole olnud aega või võimalusi valmistuda. Mõnedel inimestel seetõttu, et pole olnud võimalik palgast säästa, teistel seetõttu, et lisa väljaminek on ette tulnud ootamatult. 

Õnneks on olemas kiired lahendused laenu saamiseks. Laenupakkumise saad loetud minutitega peale taotluse täitmist.

Kust kohast saan kõige kiiremini laenupakkumise?

Ilmselt oled juba kuulnud tagatiseta väikelaenust, see on kiireim alternatiiv sularaha laenule sõpradelt. Sul on võimalus valida oma olukorrale vastavad tingimused ja pärast taotluse esitamist saada laenuotsus viie minutiga. Siinkohal tuleb mainida, et laenuotsuse saabumise aeg sõltub laenupakkuja pakutavatest teenustest ja tööaegadest.

Kõik laenud ei nõua tagatist. Alternatiivina võib ootamatus olukorras abiks olla kiire ja paindlik väikelaen. Kuigi see kõlab liiga lihtsalt, et olla tõsi, siis see tegelikult ongi tõsi.

Laenu võtmine võib tunduda hirmutav mõte, kuid see ei ole nii halb, kui võiks arvata. Laenuandja kontrollib põhjalikult kliendi rahalist olukorda ja raha tagasimakse võimekust. Lisaks on laenuvõtjal võimalus otsustada laenusumma ja tagasimakseperioodi üle.

Lisaks tingimuste määramisele on võimalus vajadusel makseid ka ajatada, muutes tagasimakse graafikut. Seetõttu on laenupakkuja valimisel oluline, et tal oleks hästi toimiv ja tõhus klienditeenindus, kelle poole oleks võimalik kiire abi saamiseks pöörduda. Meeles tuleb pidada, et laenu võtmine on vastutus - kliendi vastutus on hinnata oma võimalusi laenu tagasimaksmiseks. 

Laenutaotluse täitmine ei kohusta laenu võtma, isegi kui saate rahuldava laenuotsuse kiirelt. Seetõttu pole vaja väikelaenu taotlemist karta, tuhanded eestlased on aastate jooksul väikelaenudest abi saanud. Kõigil ei ole lähedasi sugulasi, kellelt on võimalik raha laenata, kui olukord kujuneb keeruliseks.

Kas väikelaenu võtmine on turvaline?

Nagu eelpool mainitud, taotlevad inimesed enamasti laenu ise. Kui teil on regulaarne sissetulek või kui teil ei ole suuri rahalisi raskusi, siis on väikelaenu, sealhulgas ka kiirlaenu taotlemine, hea valik.

Kiirlaene alahinnatakse sageli ja neile on loodud hirmuäratav kuvand. Soovi korral on võimalus laenusumma tagasi maksta oma järgmisest palgast, sellisel juhul ei ole intressimäärad nii kõrged. Enne laenu võtmist kontrolli alati lepingu tingimusi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.