Miljon reisijat teenindanud Viking Glory tähistab aastapäeva

Viking Glory.

Turu ja Stockholmi vahel sõitev Viking Glory tähistas märtsi alguses oma aastapäeva. Vähem kui aastaga on laev teenindanud juba üle miljoni reisija, mis suurendab Viking Line'i turuosa Turu–Stockholmi liinil 68 protsendini.

Viking Glory asus 1. märtsil 2022 oma esimesele reisile Stockholmi. Laeva miljonendat reisijat tervitati lilledega täpselt üksteist kuud hiljem, 1. veebruaril.

“Soomlased armastavad merel reisida ja uue laeva tulek on alati suur sündmus. Nüüd võime öelda, et Viking Glory on ületanud nii meie enda kui ka reisijate ootused. Viking Line’i turuosa Turu–Stockholmi liinil on tõusnud rekordilise 68 protsendini ning Glory on inspireerinud ka rootslasi Turusse kruiisireise ette võtma. Keskendumine erinevatele kogemustele meie lipulaeval, looduse lähedus saarestikus ja oskus pakkuda omanäolisi reise näitab selgelt, et oleme õigel teel,“ ütleb Viking Line’i kommunikatsioonidirektor Johanna Boijer-Svahnström.

„Eelmisel aastal avaldas Glory märkimisväärselt positiivset mõju kogu Viking Line'i äritegevusele. Uus laev oli pärast pikki koroona-aastaid tõeline vitamiinisüst nii meie klientidele kui ka ettevõtte töötajatele. Ebakindlatel aegadel on kruiis turvaline viis argipäevast eemalduda ning nõudlus on kallima kütuse mõju kompenseerinud,” märgib Johanna Boijer-Svahnström.

„Meie jaoks on uus laev ka suur investeering meie keskkonnamõjude vähendamiseks pikemas perspektiivis. Euroopa Liit kehtestab nüüd palju rangemaid heitkoguste standardeid, seega on kliimasäästlikud laevad meie konkurentsivõime võtmetegurid. Novembris peetud Soome reisigalal valiti Viking Line aasta jätkusuutlikuks ettevõtteks ja aasta transpordiettevõtteks ning Viking Glory mängib selles kaksikvõidus suurt rolli.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.