Mida kosmeetikakotti pakkida?

Foto: Adobe Stock

(Sisuturundus)

Kosmeetikakott on üks naiste põhivarasid ning seda muidugi ka reisimise ajal. Reisimise hea tava on muidugi võtta kaasa võimalikult vähe asju ning seetõttu on väga oluline kaaluda, mida oma meigikotti pista ning mida mitte. Samuti ei ole väheoluline see, kuhu te teel olete, sest sisu sõltub suuresti ka sellest. Igal juhul on meil kasulikke nippe, mida reisile minnes kaaluda ja arvesse võtta, et meigikott oleks üks teie parimaid sõpru reisil.

Millest alustada?

Alustame põhilisest. Reisile minnes ja meigikotti üldse pakkima hakates on oluline, et teil oleks mugav kosmeetikakott. See on muidugi suuresti subjektiivne, kuid üldiselt soovitame reisile minnes võimalikult kompaktse kosmeetikakoti kaasa haarata. Tasub jälgida, et kosmeetikakott mahuks kenasti kohvrisse, mahutaks võimalikult palju, olles samal ajal võimalikult kompaktne ning vähem oluline pole ka see, et meigikott teile välimuselt, värvilt ja tegumoelt meeldiks. Et teid veelgi aidata, vaatame üle mõned reisistsenaariumid ning mida nende korral kaasa haarata.

Universaalne reis

Olenemata sellest, kuhu lähete võiks osa teie kosmeetikakotist olla kindlasti teie lemmik parfüüm, deodorant ning kui olete meigisõber, siis kuuluvad meigi põhivarast kosmeetikakotti kindlasti ripsmetušš, aluskreem, lainer ning teie lemmik värvi huulepulk. Samuti on kindlasti oma koht näohooldusrutiinil – näopesuvedelik, niisutav kreem või geel ning meigieemaldaja. Siinkohal ärge unustage muidugi üle vaadata lennujaama ning lennufirma reegleid vedelike kohta, et te midagi oma kallist varast loovutama ei peaks. Miks mitte kaasa haarata ka mõni oma lemmik mask, mida pärast pikka vaatamisväärsustega tutvumist täis päeva lõõgastumiseks teha ning rõdul klaasikest veini nautides.

Reis soojale maale

Kui reisite soojale maale, siis pidage meeles oma kosmeetikakoti põhivarale lisaks oma kotti ka päikesekaitsekreem pista. Nahk on meie suurim ning ühtlasi üks tundlikumaid organeid ning kui tahate, et teie nahk ka aastate pärast hea välja näeb, siis kaitske oma nahka päikese eest. Tõeliselt tõhusate päikesekaitsekreemide SPF on vähemalt 50. Aastate pärast te tänate end kindlasti, sest naha päikese eest kaitsmine on üks nooruslikkuse saladusi.

Reis talvisesse sihtkohta

Kui reisite mägedesse suusatama, lauatama või lähete lihtsalt talvisesse sihtkohta loodust nautima ning vaatamisväärsuseid nägema, siis on siingi aukohal kreem, kuid hoopis kätekreem ning mõni kreem, mida saaks määrida ka külmunud näole. Muidugi on kõige parem külmakahjustusi vältida, kuid kui see juba juhtunud on, aitab samuti hea niisutav ning rahustav kreem. Üldiselt, kui lähete talvisele reisile, siis pakkige kindlasti kaasa mõni kreem, mis vastaks talvistele oludele ning oleks sellistesse keskkondadesse mõeldud. Ennetus on võti ning kui olete palju väljas, siis kasutage sagedasti kreemi.

Head reisi

Ja ega lõpetuseks olegi muud soovida, kui head reisi! Te võite alati oma kosmeetikakotti lisada veel meelepäraseid asju, kuid tõime siin ära põhilised, mida võib erinevatel reisidel vaja minna ning mis on kindlasti vaja enne minekut kotti pista. Hästi pakitud kosmeetikakott on teile usaldusväärseks kaaslaseks igas olukorras.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.