Viking Line teeb kolmel päeval nädalas kruiisireisi Tallinnast läbi Helsingi Ahvenamaale

Ahvenamaa.

Viking Line’i laev Gabriella alustas 3. juulist kolmel päeval nädalas kruiisireisidega Tallinnast läbi Helsingi Ahvenamaale. Helsingi kaudu saab Ahvenamaale reisida esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel, laev jõuab Mariehamni järgmise päeva hommikul kell 8.

"Soovitan minna Ahvenamaale paariks päevaks ja jalgrattaga," soovitab Viking Line Eesti tegevjuht Inno Borodenko. "Teed on seal rattaga sõitmiseks väga head, üle jõu käivaid tõuse ei ole ning autoliiklus on hõre. Niimoodi saavad puhkajad väikese kehalise koormuse ning vahetu ülevaate saarestiku vaatamisväärsustest. Soovitan käia Mariehamni meremuuseumis, külastada Kastelholmi kindlust ja miks mitte maitsta kohalikku Stallhageni õlut. Käik Ahvenamaale annab erilise Skandinaavia kogemuse ja kaamera kaasavõtmine on peaaegu kohustuslik."

3. juulist 7. augustini 2020 väljub Gabriella kolmapäeva ja reede hommikuti Tallinnast, peatub mõneks tunniks Helsingis, kust jätkab reisi Ahvenamaa suunas kell 15.30. Esmaspäeva hommikuti saab Tallinnast reisi alustada laevaga Viking XPRS, veeta viis tundi Helsingis ning pealelõunal Gabriella pardal Ahvenamaa poole edasi sõita.

Ahvenamaa.

Laev jõuab Mariehamni järgmisel päeval kell kaheksa ja asub tagasiteele kell 16.00. Ahvenamaal saavad reisijad veeta päeva Mariehamnis või liituda mõne Viking Line'i programmiga. Gabriellal on korralik valik restorane ja erinevaid kajuteid alates Ville Vikingi perekajutitest kuni luksuslike rõduga kajutiteni 11. tekil. Laeval on võimalik broneerida koht ka autole või jalgrattale.

Kruiisipaketid algavad 119,5 eurost reisija kohta, söögipakett on kõigile reisijatele kohustuslik ja kuulub hinna sisse. Pallimeri lastealal ja saunaruumid on suletud.

Tallinnast saab Ahvenamaale ka Tallinki kruiisiga, siis Helsingis vahepeatust ei tehta.

Lisainfo Viking Line´i Ahvenamaa reiside kohta on siin.

Vaataka: Majutus Mariehamnis

Asukoht

60.0923033884, 19.9279791301

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.