Klõpsa kasiinos muusikat

Foto: Arvind Shakya, Pexels

(Sisuturundus)

Muusikal on ainulaadne mõjujõud, nii füüsiline kui emotsionaalne. On palju uuringuid, mis kinnitavad, kuidas muusika võib mõjutada neuroloogilisi.

Muusika ja heliefektid võivad muuta ja mõjutada meie ettekujutust reaalsusest, mõjutada meie harjumuspärast käitumist ja mõjutada meie psühholoogiat.

Muusika võib meie tuju parandada, meile meeldiva laulu kuulamine võib sõltuvalt muusikast meie tuju paremaks või halvemaks muuta.

Treenimise ajal kuulame kiireid lugusid. Nad laulavad valivatele lastele enne magamaminekut õrnasid meloodiaid ja hällilaule. Mõned inimesed eelistavad südamevaludest ülesaamiseks 80ndate rokiballaade.

Peaaegu kõigis Itaalia online slotikates, nagu TonyBet, saate nautida heliefekte ja vastata ausalt küsimusele, kas muusika tõesti muudab teie mängukogemuse lihtsamaks või mitte.

Nüüd aga peame mõistma, kuidas muusika võib kasiinot mõjutada, kas see on tõesti oluline või lihtsalt lisaefekt.

Taustaks mängib alati midagi

Muusika võimsat mõju meie tujudele ei tohiks niisama lihtsalt maha jätta. Selle mõju inimpsüühikale ei jää kindlasti märkamata turundajatele, ärijuhtidele, ürituste korraldajatele ja kasiino juhtidele. Taustamuusikal on tarbijakäitumise mõjutamisel oluline roll ja me kulutame palju rohkem, kui arugi saame.

Olenemata sellest, kas istute kasiinos blackjacki laua taga, ootate arsti kabineti ootesaalis, kõnnite toidupoes mööda vahekäiku või sõidate lihtsalt liftiga järgmisele korrusele, on tõenäoline, et leiate sealt muusikat. total. Või äkki siis, kui mängite slotikaid võrgus. Arvame, et olete pööranud tähelepanu sellele, et igas mängitavas mängus on alati midagi mängida.

Uuringud on näidanud, et teatud keskkondades mängitav erinevat tüüpi muusika mõjutab käitumist. See võib panna meid kiiremini liikuma, rohkem kulutama, kauemaks jääma ja isegi muuta meie arusaama sellest, kui palju aega järjekorras veedame.

Efektiivsus on näha kassas

Muusikalised kompositsioonid on oluline psühholoogiline tööriist, mida kasutatakse kõigis kasiinodes nii võrgus kui ka väljaspool seda. Seda kasutatakse peamiselt teatud atmosfääri loomiseks või kasiino atmosfääri hoidmiseks. Muusika peamine ülesanne on panna kliendid end mängukogemuse ajal võimalikult lõdvestunult ja mugavalt tundma, et nad saaksid rohkem aega veeta oma lemmik kasiino mängude mängimisel.

Mida rohkem aega veedab inimene kasiinos nautides, seda suurem on tõenäosus, et ta kulutab rohkem raha. Kasiinodes mängitav muusika võib muuta hasartmängukäitumise pöörasemaks või uinutada kliendid rahustava mugavustundega, mis paneb nad aja täielikult unustama. Seda ei kasutata ka ainult traditsioonilistes kasiinodes; ka online-kasiino mängudega kaasnevad helid on pälvinud palju tähelepanu ja neid kasutatakse väga tõhusalt näiteks erinevates mänguautomaatides või lauamängudes.

Kui muusika mängib aeglaselt

Kasiinod võivad olla lärmakad ja hõivatud kohad. Seal on vilkuvad tuled ja sireenid, mis kostuvad, kui jackpoti lööb mõni muu mänguautomaat. Samuti on palju entusiastlikke mängijaid, kes erutusest karjuvad, kui vaatavad, kuidas pall ruleti ratastel pöörleb. Kuulete laulu ja mõne purjus mänguri juttu. See on rünnak meeltele ja võib mõnikord olla kaootiline isegi kõige kogenuma mängija jaoks. Selle vältimiseks ja meeltesegaetuse leevendamiseks mängivad kasiinod pehmet ja aeglast muusikat, mis viib teid pingevabasse olekusse. Selle taga on psühholoogia, et kui kliendid tunnevad end mugavalt ja lõdvestunult, viibivad nad kasiinos kauem. Mida rohkem sa mängid ja mida rohkem aega kasiinos veedad, seda tõenäolisemalt maja võidab. Üks uuring näitas, et aeglast muusikat kuulanud mängijad näitasid mängus rohkem püsivust. Nad võtsid panustamisel aega ja panustasid rohkem kui tavaliselt.

Kiire rütm ja kiire muusika

Kasiinodes on ruumi ka rõõmsale ja pöörasele muusikale. Need täiustavad mängu, luues põneva keskkonna, mis on täis võidu energiat ja pidulikke helisid. Hiljutine uuring näitas, et muusika kuulamine kiirenes, hasartmängud intensiivistusid ja etapid aeglustusid. Nüüd teate, kuidas kasiinod kasutavad muusikat teatud meeleolu loomiseks, nii et miks mitte panna teooria proovile ja vaadata, mida erinevad muusikaliigid teie mängustiiliga teevad?

Kuidas siis kasiinod muusikat praktikas kasutavad?

Nagu me varem ütlesime, pole saladus, et muusika on suurepärane viis inimesi mõjutada. Nagu nägime, kasutas kasiino seda väga edukalt oma eesmärkidel. Mängides rahulikku, aeglase tempoga muusikat, sunnib kasiino mängijaid keskenduma, samas kui energiline ja tempokas muusika paneb inimese aju kiiremini tööle, ehkki vähem tahtlikult. Kiire muusika julgustab mängijaid liikuma rohkemate hoonete poole.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.